Naprawa uszkodzonych ubezpieczeń brzegowych na terenie Gminy Mysłakowice

Gmina Mysłakowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00368102
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00368102/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-08 12:01
Lokalizacja
Mysłakowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a7bc2007-ac61-4228-82a4-7f681c31ef93
Identyfikator
6110111181
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie usuwania glebyUsuwanie wierzchniej warstwy glebyUsługi wycinania drzewRoboty w zakresie oczyszczania terenuRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie kształtowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00368102 z dnia 2025-08-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa uszkodzonych ubezpieczeń brzegowych na terenie Gminy Mysłakowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mysłakowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821701

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 5

1.5.2.) Miejscowość: Mysłakowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-533

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@myslakowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://myslakowice.bip.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a7bc2007-ac61-4228-82a4-7f681c31ef93

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Naprawa uszkodzonych ubezpieczeń brzegowych na terenie Gminy Mysłakowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7bc2007-ac61-4228-82a4-7f681c31ef93

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00368102

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00040818/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Naprawa uszkodzonych ubezpieczeń brzegowych na terenie Gminy Mysłakowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00346037

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGK.ZP.271.29.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa uszkodzonej zabudowy regulacyjnej na potoku Łomnica w km 4+250 – 4+450 w m. Mysłakowice, gm. Mysłakowice

Zakres prac obejmuje:
- rozbiórkę uszkodzonego muru na brzegu lewym na długości 5 mb;
- odtworzenie muru regulacyjnego na brzegu lewym na długości 32 mb (5mb w miejscu rozebranego + 27 mb w miejscu interwencyjnego zabezpieczenia narzutem);
- stabilizacja dna poprzez wykonanie bruku wtopionego w beton, 3 szt. gurtów., narzutu kamiennego przed i za brukiem;
- zabezpieczenie skarpy brzegu prawego narzutem kamiennym;
- prace porządkowe w tym humus i obsiew mieszanką traw w pasie na d. ca 30 m o szer. 5 m wzdłuż brzegu lewego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

4.5.5.) Wartość części: 0 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa uszkodzonych ubezpieczeń brzegowych wraz z udrożnieniem koryta Karpnickiego Potoku w km 3+000 – 9+170 (odcinkowo) w m. Karpniki i Strużnica, gm. Mysłakowice

Zakres prac obejmuje:

- Odcinek I – Karpnicki Potok w km 3+000 – 3+900 – na wysokości stawów Karpnickich (Agrofarm, Hartwig):
- usunięcie zatorów z koryta potoku;
- uprzątnięcie śmieci i zanieczyszczeń;
- zabudowa wyrw (tylko w miejscach zagrażających przerwaniem grobli stawowych);
- usunięcie złomów i wywrotów zagrażających zatorem.

- Odcinek II – Karpnicki Potok w km 4+350 – 4+4+400 – na wysokości sklepu ABC – ul. Rudawska 11:
- usunięcie odsypiska;
- remont uszkodzeń w zabudowę regulacyjnej (ubytki kamienia w murze).

- Odcinek III – Karpnicki Potok w km 6+200 – 7+000 – Rudawska 68 – Leśna 5:
- usunięcie odsypisk z koryta;
- wycinka zakrzaczeń i drzew;
- uzupełnienie ubytków w zabudowie regulacyjnej;
- przywrócenie właściwej trasy koryta potoku na wysokości ul. Rudawskiej 79;
- zabudowa wyrw brzegowych narzutem kamiennym i humusowanie;
- remont zabudowy regulacyjnej na wys. ul. Leśnej 5.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

4.5.5.) Wartość części: 0 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych
(t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych
(t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2025-08-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane