Dostawy różnych produktów spożywczych dla jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Koszalinie

Zakład Karny w Gorzowie Wielkopolskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00368701
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00368701/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-08 13:56
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a83f85a2-b6a4-4afb-b9cf-daee743ed787
Identyfikator
5991229662
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywcze

Wykonawcy

2 przyznane

GREEK TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
258 842,85 PLN
JAROSŁAW LORKEWidziszewo, PL · lot 1
270 974,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00368701 z dnia 2025-08-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy różnych produktów spożywczych dla jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Koszalinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Gorzowie Wielkopolskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320696

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Podmiejska 17

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 957334500

1.5.8.) Numer faksu: 957334524

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_gorzow_wielkopolski@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ssdip.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a83f85a2-b6a4-4afb-b9cf-daee743ed787

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy różnych produktów spożywczych dla jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Koszalinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a83f85a2-b6a4-4afb-b9cf-daee743ed787

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00368701

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00107637/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawy różnych produktów spożywczych (makarony i koncentraty spożywcze) dla jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Koszalinie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00232564

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DKW.2232.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 490197,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Makaron - typu świderki, łazanki, makaron po ugotowaniu musi zachować stałą konsystencję, nie lepiący się, nie kruszący się podczas płukania, bez zanieczyszczeń biologicznych i fizycznych - opakowanie od 1 kg do 20 kg 81 500 kg 15851100-9
2. Makaron – typu nitki, makaron po ugotowaniu musi zachować stałą konsystencję, nie lepiący się, nie kruszący się podczas płukania, bez zanieczyszczeń biologicznych i fizycznych - opakowanie od 1 kg do 20 kg 3 800 kg 15851100-9

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 258842,85 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3. Kotlety sojowe - bez zanieczyszczeń biologicznych
i fizycznych, bez obcych zapachów - opakowanie od 1 kg do 15 kg 5 100 kg 15890000-3
4. Kostka sojowa - bez zanieczyszczeń biologicznych
i fizycznych, bez obcych zapachów - opakowanie od 1 kg do 15 kg 3 700 kg 15890000-3
5. Granulat sojowy - bez zanieczyszczeń biologicznych
i fizycznych, bez obcych zapachów - opakowanie od 1 kg do 15 kg 9 800 kg 15890000-3
6. Herbata granulowana -bez zanieczyszczeń biologicznych
i fizycznych, bez obcych zapachów - opakowanie od 10 kg
do 50 kg 5 000 kg 15863200-7
7. Przyprawa do potraw - skład: sól, zawartość warzyw suszonych od 14 % (marchew, cebula, por, pietruszka nać, pasternak, seler, czosnek), barwnik – ryboflawina, wzmacniacze smaku. Produkt nie może zawierać w swoim składzie substancji konserwujących oraz glutaminianu sodu, konsystencja sypka, bez grudek - opakowanie od 1 kg do 20 kg 4 500 kg 15891500-5
8. Przyprawa do zup i potraw w płynie - substancja wzmacniająca smak i zapach - opakowanie od 1 l. do 5 l. 6 700 l. 15871270-7

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 243680,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 258842,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 679798,35 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 258842,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Greek trade Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 350551849

7.3.3) Ulica: Tadeusza Śliwiaka

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-797

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 258842,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-05-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 270974,4 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 431292,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 270974,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FH JARO Jarosław Lorke

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6980012592

7.3.3) Ulica: Osiedlowa 39

7.3.4) Miejscowość: Widziszewo

7.3.5) Kod pocztowy: 64-000

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 270974,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-05-31
2025-08-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy