Budowa budynku na działce nr 159/4 w Charbicach Górnych
Gmina Lutomiersk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00470451
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00470451/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-26 10:23
- Lokalizacja
- Lutomiersk, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d6af56c-9475-434e-a931-2c616c910684
- Identyfikator
- 7311918005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00470451 z dnia 2024-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku na działce nr 159/4 w Charbicach Górnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lutomiersk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Jana Pawła II nr 11
1.5.2.) Miejscowość: Lutomiersk
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-083
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: (0-43) 677-050-11
1.5.8.) Numer faksu: (0-43) 677-50-94
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@lutomiersk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.lutomiersk.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d6af56c-9475-434e-a931-2c616c9106841.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku na działce nr 159/4 w Charbicach Górnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d6af56c-9475-434e-a931-2c616c910684
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00470451
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050363/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa budynku na działce nr159/4 w Charbicach Górnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00447306
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIiR.271.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji pn. „Budowa budynku na działce nr159/4 w Charbicach Górnych”.
1.1.
Opis inwestycji:
Zadanie inwestycyjne zakłada budowę budynku gospodarczego wyposażonego w instalacje elektryczne i sanitarne, zawierającego pomieszczenie sanitarne wyposażone w miskę ustępową i umywalkę, oraz pomieszczenie wyposażone w zlew dla celów gospodarczych. Nie przewiduje się ogrzewania w budynku gospodarczym.
Forma architektoniczna prosta Budynek zamknięty w bryle wielościanu o prostej formie architektonicznej.
Konstrukcja główna budynku - rozbudowę budynku zaprojektowano w technologii kanadyjskiej, szkieletowej, drewnianej.
Zasilenie obiektu w wodę do celów gospodarczych przewidziano z wodociągu gminnego, odprowadzenie ścieków do projektowanego zbiornika na nieczystości stałe. Wody opadowe rozprowadzone na terenie działki inwestora - powierzchnia biologicznie czynna zgodna z wymaganiami określonymi w decyzji o warunkach zabudowy.
Nieruchomość przewidziana pod realizację zamierzenia znajduje się w Charbicach Górnych na dz. nr ewid. 159/4.
W ramach przedmiotowego zamówienia Wykonawca wykona rozbiórkę istniejącego budynku, budowę nowego budynku, budowę przyłącza wody, przeniesienie licznika energii elektrycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Ponadto Wykonawca ma obowiązek wykonać/zakupić i zamontować tablicę informacyjną o współfinansowaniu. Tablica informacyjna powinna być o wymiarach 80 cm x 120 cm zgodnie ze wzorem zamieszczonym na stronie:
https://www.lodzkie.pl/files/177/Dotacje_2024_Tablice_Swietlica_Solecka_Wspo%CC%81%C5%82finansowanie.jpg
Miejsce realizacji zaznaczono na mapie stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ.
1.2.
Charakterystyczne parametry obiektu budowlanego, w szczególności:
Powierzchnia zabudowy - 63,30 m2
Powierzchnia użytkowa - 75,90 m2
Kubatura projektowanej rozbudowy - 255,25 m3
Długość budynku - 9,02 m
Szerokość elewacji frontowej - 7,02 m
Wysokość budynku - 5,54 m
Kąt nachylenia dachu: - 27°.
ilość kondygnacji - 1
1.3.
Szczegóły dotyczące wskazanych powyżej robót znajdują się w załączonych dokumentach zamówienia w skład których wchodzą:
- projekt budowlany, projekt techniczny - załącznik nr 7 do SWZ;
- specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych - - załącznik nr 9 do SWZ;
oraz
- przedmiar robót– załącznik nr 8 do SWZ,
- projekt umowy - załącznik nr 6 do SWZ.
Roboty należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową.
1.4.
Roboty budowlane będą realizowane zgodnie ze zgłoszeniem rozbiórki znak. B-K.6743.225.2024.GL z dn. 27-05-2024r. przyjętym bez uwag i sprzeciwu przez Wydział Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Pabianicach oraz zgodnie z decyzją pozwolenie na budowę nr 33/2024 z dn. 01-02-2024r, znak AB-K.6740.2.2024.GL wydaną przez Starostę Pabianickiego (skany zgłoszenia rozbiórki i pozwolenia na budowę - w załączeniu do siwz).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45314200-3 - Instalowanie linii telefonicznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważniono ze względu na zaistnienie przesłanki unieważnienia wskazanej art. 255 pkt 1 Pzp, to jest ze względu na to, że nie złożono żadnej oferty.| 2024-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |