Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Przebudowa drogi 1286K Klimontów-Kościelec gr. woj. w zakresie od 0+000-6+500 km oraz od 6+900-8+584 km
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PROSZOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00369980
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00369980/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-08-11 11:11
- Lokalizacja
- Jakubowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ec5c6720-35dd-48a6-b9f5-cc65cbafd298
- Identyfikator
- 6821436807
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00369980 z dnia 2025-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Przebudowa drogi 1286K Klimontów-Kościelec gr. woj. w zakresie od 0+000-6+500 km oraz od 6+900-8+584 km
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PROSZOWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351570642
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 75
1.5.2.) Miejscowość: Jakubowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 386-20-13
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdp.proszowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-proszowicki/zarzad-drog-powiatowych-zdp
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ec5c6720-35dd-48a6-b9f5-cc65cbafd2981.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Przebudowa drogi 1286K Klimontów-Kościelec gr. woj. w zakresie od 0+000-6+500 km oraz od 6+900-8+584 km2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec5c6720-35dd-48a6-b9f5-cc65cbafd298
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00369980
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00011874/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Przebudowa drogi 1286K Klimontów - Kościelec gr. woj.. W zakresie od 0+000 - 6+500 km oraz od 6+900 - 5+584km oraz pełnienie nadzoru autorskiego.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00347166
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.271.21.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Przebudowa drogi 1286K Klimontów-Kościelec gr. woj. w zakresie od 0+000-6+500 km oraz od 6+900-5+584 km w m. Klimontów, Teresin, Posiłów, Kościelec oraz pełnienie nadzoru autorskiego.
1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku A _Opis Przedmiotu Zamówienia. 5. Dokumentacja powinna zostać wykonana zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Rozwoju i z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. z 2021, poz. 2454),
6. Wykonawca nie może w opracowanej dokumentacji projektowej wskazywać znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, chyba, że produktu lub usług nie można opisać w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, a wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”, W przypadku użycia wyrazu „równoważny” Wykonawca w opisie przedmiotu określi kryteria stosowane w celu oceny równoważności.
7. Wynagrodzenie Wykonawcy będzie płatne w III transzach:
a. Pierwsza transza za wykonanie Etapu I - w 2025 r.
b. Druga transza za wykonanie Etap II - w 2026 r.
c. Trzecia transza za wykonanie Etapu III - w 2027 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie do składania ofert nie złożono żadnej oferty| 2025-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |