Opracowanie dokumentacji projektowej „Rozbudowa/przebudowa drogi powiatowej nr 1779K Babica–Witanowice w km ok.1+740,00 do km ok.2+510,00 i od km ok.2+680,0 do km ok.3+005,0 w miejscowości Witanowice

Powiat Wadowicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00369990
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00369990/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-11 11:13
Lokalizacja
Wadowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-163026f7-15ae-46e0-ae3a-fea634291d87
Identyfikator
5512129478
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi inżynieryjneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

Wykonawcy

1 przyznane

Biuro Projektowe Droginwest Ryszard MazurRabka-Zdrój, PL · lot 0
157 759,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00369990 z dnia 2025-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej „Rozbudowa/przebudowa drogi powiatowej nr 1779K Babica–Witanowice w km ok.1+740,00 do km ok.2+510,00 i od km ok.2+680,0 do km ok.3+005,0 w miejscowości Witanowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 2

1.5.2.) Miejscowość: Wadowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-163026f7-15ae-46e0-ae3a-fea634291d87

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej „Rozbudowa/przebudowa drogi powiatowej nr 1779K Babica–Witanowice w km ok.1+740,00 do km ok.2+510,00 i od km ok.2+680,0 do km ok.3+005,0 w miejscowości Witanowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-163026f7-15ae-46e0-ae3a-fea634291d87

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00369990

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00042764/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.23 Rozbudowa /przebudowa drogi powiatowej nr 1779K w miejscowości Witanowice poprzez budowę drogi dla pieszych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną- opracowanie dokumentacji projektowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00301340

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.TP.56.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 115229,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej i pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania: „Rozbudowa /przebudowa drogi powiatowej nr 1779K Babica – Witanowice w km ok. 1+740,00 do km ok. 2+510,00 i od km ok. 2+680,00 do km ok. 3+005,00 w miejscowości Witanowice poprzez budowę drogi dla pieszych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 157759,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 157759,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 157759,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Projektowe Droginwest Ryszard Mazur

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 6372021289

7.3.4) Miejscowość: Rabka-Zdrój

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 157759,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-18
2025-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi