Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego na potrzeby Urzędu Miejskiego w Łomży

MIASTO ŁOMŻA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00370059
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00370059/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-11 11:30
Lokalizacja
Łomża, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3f704bb0-4174-4823-88b7-55777d66dd9a
Identyfikator
7182144919
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00370059 z dnia 2025-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego na potrzeby Urzędu Miejskiego w Łomży

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO ŁOMŻA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669921

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Stary Rynek 14

1.5.2.) Miejscowość: Łomża

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-400

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: + 48 86 215 67 95

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.biala@um.lomza.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.lomza.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1151316

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego na potrzeby Urzędu Miejskiego w Łomży

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f704bb0-4174-4823-88b7-55777d66dd9a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00370059

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00352831

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WOU.271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego na potrzeby Urzędu Miejskiego w Łomży.
2. Wykonawca winien być autoryzowanym salonem samochodowym marki pojazdów, które oferuje tj. został oficjalnie upoważniony przez producenta do sprzedaży i obsługi jego pojazdów. Wykonawca, który jest autoryzowanym salonem samochodowym działa na podstawie umowy z producentem lub importerem pojazdów.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia).

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Zamawiający unieważnił niniejsze postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, który stanowi, że unieważnia się postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jeżeli nie złożono żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu wyznaczył termin składania ofert na dzień 08.08.2025 r. godz. 10:00. W wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta. Z uwagi na brak ofert w postępowaniu pn. „Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego na potrzeby Urzędu Miejskiego w Łomży”, Zamawiający unieważniał ww. postępowanie prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2025-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy