Modernizacja okapu dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00470542
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00470542/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-26 10:53
Lokalizacja
Mielec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a22ed308-b708-4ed4-a4fb-f0f03171efce
Identyfikator
8171003251
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowychRoboty rozbiórkoweIzolacja cieplnaTynkowanieKładzenie rynienRoboty murarskie i murowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00470542 z dnia 2024-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja okapu dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MIEJSKI W MIELCU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524708

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 26

1.5.2.) Miejscowość: Mielec

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-300

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.mielec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mielec.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.um.mielec.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja okapu dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a22ed308-b708-4ed4-a4fb-f0f03171efce

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00470542

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044358/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.23 Modernizacja okapu dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00415154

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.36.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia obejmuje m.in. roboty demontażowe i rozbiórkowe (demontaż istniejącej obróbki blacharskiej szerokości w rozwinięciu ponad 15 cm – ok. 52m2, demontaż okapu/attyki z płyt styropianowych wraz ze stalową konstrukcją wsporczą – 384m2demontaż rynien – ok. 349m, demontaż rur spustowych – ok. 153 m, wywiezienie i utylizacja materiałów z rozbiórki – ok. 15m3, wywiezienie złomu stalowego z rozbiórki na wskazane przez Zamawiającego miejsce na odległość do 10km- ok. 1,211t), wykonanie izolacji termicznej budynku metodą lekko-mokrą wraz z wyprawą elewacyjną z tynku silikatowo – silikonowego gr. 15 cm – ok. 209m2, uzupełnienie muru pomiędzy filarkami z pustaka z betonu komórkowego gr. 12cm, wysokość muru 24cm – ok. 84m2, wykonanie podbitki dachu z paneli PCV pełnych i perforowanych (trzydeskowych) w kolorze grafitowym na podkonstrukcji drewnianej – ok. 140m2, montaż systemowych rynien stalowych powlekanych ø150- ok. 349m, montaż rur spustowych stalowych powlekanych ø150- ok. 153m, uporządkowanie terenu oraz doprowadzenie terenu przyległego do stanu przed rozpoczęciem prac.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45321000-3 - Izolacja cieplna

45410000-4 - Tynkowanie

45261320-3 - Kładzenie rynien

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia, do wyznaczonego na dzień 06.08.2024r. do godz. 09:00 terminu nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający działając na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp nieważnił prowadzone postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2024-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane