Dostawa samochodu dostawczego z wydłużoną kabiną i wywrotką w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu dla Rejonu Dróg Miejskich Sp. z o.o. w Tarnobrzegu

REJON DRÓG MIEJSKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00370374
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00370374/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-11 12:43
Lokalizacja
Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6bf92068-1ea1-4951-a8f8-d9703aaff413
Identyfikator
8671833412
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi leasingu finansowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00370374 z dnia 2025-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu dostawczego z wydłużoną kabiną i wywrotką w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu dla Rejonu Dróg Miejskich Sp. z o.o.
w Tarnobrzegu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: REJON DRÓG MIEJSKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830369458

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dąbrówki 44

1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.tarnobrzeg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rdm.tarnobrzeg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6bf92068-1ea1-4951-a8f8-d9703aaff413

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Podstawowa działalnością gospodarczą są roboty związane z budową dróg,transport towarów

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa samochodu dostawczego z wydłużoną kabiną i wywrotką w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu dla Rejonu Dróg Miejskich Sp. z o.o.
w Tarnobrzegu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6bf92068-1ea1-4951-a8f8-d9703aaff413

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00370374

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00350027

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RDM.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Wymagania dotyczące samochodu dostawczego tj. wymagane parametry techniczne dotyczące samochodu, a także wymagane minimalne wyposażenie zostały określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 do SWZ.
2) Wymagania dotyczące leasingu operacyjnego:
a) waluta: PLN,
b) okres obowiązywania umowy leasingu operacyjnego: 36 miesięcy,
c) umowa leasingu przewiduje spłatę w 35 równych ratach leasingowych,
d) spłata 35 - ciu rat leasingowych odbywać się będzie w okresach miesięcznych, w dzień roboczy w równych ratach przez okres leasingowania, zgodnie z podanym harmonogramem spłaty rat leasingowych,
e) Wykonawca zapewni ubezpieczenie majątkowe. Zamawiający zapewni ubezpieczenie OC dla dostarczonego pojazdu, w całym okresie trwania leasingu,
f) opłata wstępna wynosić będzie 10 % licząc od wartości netto przedmiotu leasingu,
g) po upływie okresu obowiązywania umowy leasingowej, po zapłacie ostatniej raty leasingowej, Zamawiający będzie miał prawo wykupu (nabycia) przedmiotu leasingu na własność pod warunkiem spłacenia przez niego wszelkich należności wynikających z umowy leasingu. Powyższe oświadczenie może być złożone w terminie do ostatniego dnia obowiązywania umowy leasingu,
h) oplata końcowa wynosić będzie – 1 % wartości netto przedmiotu leasingu (opłata za wykup),

4.5.3.) Główny kod CPV: 66114000-2 - Usługi leasingu finansowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
2025-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy