Remont części przesyłowej instalacji grzewczej ciepłej wody basenowej wraz z wymianą rurociągów wchodzących w jej skład oraz wymienników ciepła centralnego ogrzewania na pływalni Polonez.

MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA, REPREZENTOWANE PRZEZ DYREKTORA ZAKŁADU BUDZETOWEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY W DZIELNICY TARGÓWEK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00370412
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00370412/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-11 12:52
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-82d98895-1032-4d19-8ba9-5f6f4f259516
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w budynkachRoboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00370412 z dnia 2025-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont części przesyłowej instalacji grzewczej ciepłej wody basenowej wraz z wymianą rurociągów wchodzących w jej skład oraz wymienników ciepła centralnego ogrzewania na pływalni Polonez.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA, REPREZENTOWANE PRZEZ DYREKTORA ZAKŁADU BUDZETOWEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY W DZIELNICY TARGÓWEK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 145972096

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Bankowy 3/5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 228848500

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osir@osirtargowek.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sport.um.warszawa.pl/waw/osir-targowek

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-82d98895-1032-4d19-8ba9-5f6f4f259516

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont części przesyłowej instalacji grzewczej ciepłej wody basenowej wraz z wymianą rurociągów wchodzących w jej skład oraz wymienników ciepła centralnego ogrzewania na pływalni Polonez.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82d98895-1032-4d19-8ba9-5f6f4f259516

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00370412

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00019484/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont części przesyłowej instalacji grzewczej ciepłej wody basenowej wraz z wymianą rurociągów wchodzących w jej skład oraz wymienników ciepła centralnego ogrzewania na pływalni Polonez

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00342512

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 4/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont instalacji podgrzewu wody basenowej, stanowiącej część węzła cieplnego, polegający na wymianie całego układu technologicznego od wymiennika podgrzewu wody basenowej w węźle cieplnym do wymienników basenowych wraz z wymiennikami, znajdujących się w podbaseniu w budynku Pływalni przy ul. Łabiszyńskiej 20 w Warszawie, oraz opracowanie dokumentacji technicznej i powykonawczej.

1. Orientacyjne dane do wyceny:
- demontaż układu technologicznego modułu podgrzewu wody basenowej w węźle cieplnym,
- dostawa i montaż w węźle cieplnym nowego skręcanego wymiennika podgrzewu wody basenowej o mocy 700 kW,
- montaż układu technologicznego modułu podgrzewu wody basenowej w węźle cieplnym z rur PP,
- dostawa i montaż licznika ciepła z przepływomierzem ultradźwiękowym na instalacji podgrzewu wody basenowej,
- demontaż instalacji podgrzewu wody basenowej od węzła cieplnego do wymienników basenowych w podbaseniu wraz z izolacją,
- budowa nowych poziomów podgrzewu wody bytowej basenowej z rur PP od węzła cieplnego do wymienników basenowych w podbaseniu wraz z ich wymianą i armaturą oraz izolacją,
- długość instalacji podlegająca wymianie - około 100 m,
- dostawa i montaż nowego skręcanego wymiennika podgrzewu wody w whirlpoolach o mocy 209 kW.

2. W zakres zamówienia wchodzi:
- wykonanie projektu przebudowy modułu węzła cieplnego i instalacji podgrzewu wody basenowej,
- demontaż układu technologicznego modułu podgrzewu wody basenowej w węźle cieplnym,
- demontaż instalacji podgrzewu wody basenowej od węzła cieplnego do wymienników basenowych w podbaseniu wraz z izolacją,
- montaż układu technologicznego modułu podgrzewu wody basenowej w węźle cieplnym z rur PP,
- dostawa i montaż licznika ciepła z przepływomierzem ultradźwiękowym i modułem komunikacji M-Bus na instalacji podgrzewu wody basenowej,
- budowa nowych poziomów podgrzewu wody bytowej basenowej z rur PP od węzła cieplnego do wymienników basenowych w podbaseniu wraz z ich wymianą i izolacją,
- podłączenie nowych wymienników podgrzewu wody bytowej basenowej z układem technologicznym wody basenowej w technologii z rur PCV klejonych,
- w zakres robót wchodzi demontaż 5 rurowych wymienników podgrzewu wody basenowej oraz montaż 4 płytowych skręcanych wymienników wody basenowej. Dwa wymienniki posiada Zamawiający, trzeci o mocy 209 kW i czwarty o mocy 700 kW musi dostarczyć Wykonawca. Wykonawca zobowiązany jest do montażu wszystkich czterech wymienników, w tym dwóch dostarczonych przez Zamawiającego,
- wykonanie prób ciśnieniowych,
- wywóz i utylizacja zdemontowanych rur i izolacji,
- przygotowanie dokumentacji powykonawczej wraz z niezbędnymi protokołami, badaniami, opiniami technicznymi oraz pozwoleniami jeśli są wymagane. Wykonawca zobowiązany jest uzyskać wszelkie wymagane prawem pozwolenia, uzgodnienia i opinie niezbędne do realizacji i odbioru przedmiotu zamówienia, o ile są wymagane.

Prace mają być wykonywane w sposób uwzględniający ciągłe funkcjonowanie obiektu. Zamawiający dopuszcza niewielkie odchylenia w parametrach termicznych wody basenowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232140-5 - Roboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp - cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
2025-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane