Przebudowa boiska.

ZESPÓŁ SZKÓŁ LEŚNYCH I EKOLOGICZNYCH IM.STANISŁAWA MORAWSKIEGO W BRYNKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00370473
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00370473/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-11 13:06
Lokalizacja
Brynek, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ab1e1a6e-57f7-4dd3-9530-4a4d6340af53
Identyfikator
6451880006
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoZłącza kabloweTechniczne usługi badawczeRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychSprzęt do sportów uprawianych na boiskach lub na kortachElementy ogrodzeń

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00370473 z dnia 2025-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa boiska.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ LEŚNYCH I EKOLOGICZNYCH IM.STANISŁAWA MORAWSKIEGO W BRYNKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 277877300

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Park 4

1.5.2.) Miejscowość: Brynek

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-690

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@doradztwo-przetargi.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tlbrynek.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ab1e1a6e-57f7-4dd3-9530-4a4d6340af53

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa boiska.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab1e1a6e-57f7-4dd3-9530-4a4d6340af53

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00370473

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00164923/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 przebudowa boiska i budowa miejsc parkingowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00312880

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P4_2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca przebudowie boiska wielofunkcyjnego na terenie ZSLIE im. S. Morawskiego w Brynku. Roboty budowlane będą prowadzane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków (obszar zamku z parkiem w Brynku - nieruchomości oznaczone numerem geod. 256 oraz 242 Obręb 0002 Brynek). Rozliczenie ryczałtowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 5 – Dokumentacja techniczna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

44322200-5 - Złącza kablowe

71632000-7 - Techniczne usługi badawcze

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

37450000-7 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach lub na kortach

34928220-6 - Elementy ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu, cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną -
492 000,00 zł, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie
zamówienia tj. 300 000,00 zł i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty
najkorzystniejszej.
2025-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane