17TZ_Dostawa Płyt warstwowych

Instytut Techniki Budowlanej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00470590
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00470590/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-26 11:08
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8fbea910-3992-42af-8a66-dd121a9687e5
Identyfikator
5250009358
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00470590 z dnia 2024-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
17TZ_Dostawa Płyt warstwowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Techniki Budowlanej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000063650

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Filtrowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-611

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@itb.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.itb.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.itb.pl/artykuly/POST%C4%98POWANIA-PZP

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność naukowa i techniczna w dziedzinie nauk inżynieryjno - technicznych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

17TZ_Dostawa Płyt warstwowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8fbea910-3992-42af-8a66-dd121a9687e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00470590

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00459781

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TO.260.17TZ.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa / sukcesywna dostawa płyt warstwowych z rdzeniem z wełny mineralnej z
okładziną zewnętrzną stalową pełną i okładziną wewnętrzną stalową perforowaną, zgodnych z opisem niniejszego OPZ i w
ilości zawartej w załączniku nr 1 (FORMULARZ DOSTAW).
2. Płyty warstwowe powinny posiadać okładzinę zewnętrzną gładką lub lekkoprofilowaną (zgodnie z definicjami podanymi w
zharmonizowanej normie wyrobu PN-EN 14509:2013-12), o grubości 0,5 mm i minimalnej granicy plastyczności równej 220
N/mm2 i okładziną wewnętrzną stalową perforowaną, gładką lub lekkoprofilowaną (zgodnie z definicjami podanymi w
zharmonizowanej normie wyrobu PN-EN 14509:2013-12), o dwóch grubościach (0,5 i 0,6 mm) i minimalnej granicy
plastyczności równej 220 N/mm2. Płyty należy dostarczyć w dwóch skrajnych grubościach (80 i 150 mm) i skorelowanej z
nimi długości (zgodnie z definicją podaną w zharmonizowanej normie wyrobu PN-EN 14509:2013-12). Wytrzymałość na
rozciąganie połączenia okładziny z rdzeniem powinna wynosić co najmniej 0,018 MPa

4.5.3.) Główny kod CPV: 44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie wyznaczonym przez Zamawiającego na składanie ofert tj. do dnia 26 sierpnia 2024 r. do godz. 10.00 nie wpłynęła żadna oferta.
2024-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy