„Przebudowa oraz doświetlenie przejść dla pieszych w powiecie wejherowskim w formule zaprojektuj i wybuduj"

Zarząd Dróg Powiatowych w Wejherowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00370550
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00370550/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-11 13:21
Lokalizacja
Wejherowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-34ee71a9-5cfa-4840-b6d9-e1d07fc53f6a
Identyfikator
5871475424
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty na placu budowyPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00370550 z dnia 2025-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa oraz doświetlenie przejść dla pieszych w powiecie wejherowskim w formule zaprojektuj i wybuduj"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Wejherowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191686680

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Pucka 11

1.5.2.) Miejscowość: Wejherowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zarzaddrogowy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zarzaddrogowy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zarzaddrogowy

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


drogownictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa oraz doświetlenie przejść dla pieszych w powiecie wejherowskim w formule zaprojektuj i wybuduj"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34ee71a9-5cfa-4840-b6d9-e1d07fc53f6a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00370550

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00024007/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Przebudowa oraz doświetlenie przejść dla pieszych w powiecie wejherowskim w formule zaprojektuj i wybuduj

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00318644

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZD-SZPIA.271.1.17.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: przebudowa drogi powiatowej nr 1336G poprzez budowę przejścia dla pieszych w miejscowości Zakrzewo, w formule „zaprojektuj i wybuduj” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45113000-2 - Roboty na placu budowy

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.) Wartość części: 241821,24 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: przebudowa przejść dla pieszych na skrzyżowaniu drogi powiatowej nr 1488G z ul. Myśliwską w miejscowości Wejherowo, w formule „zaprojektuj i wybuduj” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45113000-2 - Roboty na placu budowy

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.) Wartość części: 339121,68 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3: przebudowa drogi powiatowej nr 1442G poprzez budowę przejścia dla pieszych skrzyżowanie ul. Chopina i ul. Partyzantów w miejscowości Wejherowo, w formule „zaprojektuj i wybuduj” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45113000-2 - Roboty na placu budowy

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.) Wartość części: 53067,12 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 140 000,00 zł brutto. Cena najkorzystniejszej oferty złożonej w postępowaniu wynosi 249 771,29 zł brutto i jest wyższa od kwoty jaką dysponuje Zamawiający. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.

2025-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane