Dostawa odzieży ochronnej dla pracowników Magurskiego Parku Narodowego

Magurski Park Narodowy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00370897
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00370897/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-11 14:31
Lokalizacja
Krempna, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-193d8a7c-456e-4e2c-a146-e1aabb719b74
Identyfikator
6852324044
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatkiObuwie ochronne

Wykonawcy

1 przyznane

ANTONI CHUDYKrosno, PL · lot 0
17 742,19 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00370897 z dnia 2025-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa odzieży ochronnej dla pracowników Magurskiego Parku Narodowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Magurski Park Narodowy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180789309

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krempna 59

1.5.2.) Miejscowość: Krempna

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-232

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 134414099

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@magurskipn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mpn.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-193d8a7c-456e-4e2c-a146-e1aabb719b74

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa odzieży ochronnej dla pracowników Magurskiego Parku Narodowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-193d8a7c-456e-4e2c-a146-e1aabb719b74

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00370897

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00089237/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostawa odzieży ochronnej i roboczej dla pracowników

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00309778

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-370-1-25/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 13809,81 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa odzieży ochronnej:

Ubranie robocze letnie męskie 8 kpl
Ubranie robocze ocieplane męskie 2 kpl
Trzewiki robocze męskie 8 par
Buty gumowo filcowe/ gumowe ocieplane:
- buty gumowo filcowe 5 par
- buty śniegowce męskie 7 par
Buty śniegowce damskie 9 par
Buty gumowe damskie 9 par
Buty gumowe męskie 27 par
Obuwie robocze letnie damskie 3 pary
Czapka letnia 4 szt.
Czapka zimowa ocieplana 4 szt.
Ubranie letnie dla pilarza:
- kurtka 1 szt.
- spodnie z wkładką antyprzecięciową 1 para
- koszulka krótki rękaw 2 szt.
- koszulka długi rękaw 2 szt.
Ubranie zimowe dla pilarza:
- kurtka 2 szt.
- spodnie z wkładką antyprzecięciową - 2 pary
- polar 2 szt.
Buty skórzane z wkładką antyprzecięciową 1 para
Buty gumowe z wkładką antyprzecięciową 2 pary
Kamizelka ocieplana dla pilarza 1 szt.

Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18830000-6 - Obuwie ochronne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17742,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17742,19 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17742,19 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Handel Hurtowy i Detaliczny „AGET” Antoni Chudy

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6840000235

7.3.3) Ulica: Pużaka 63 b

7.3.4) Miejscowość: Krosno

7.3.5) Kod pocztowy: 38-400

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17742,19 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-30
2025-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy