Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Płouszowicach

Gmina Jastków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00371043
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00371043/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-11 15:10
Lokalizacja
Jastków, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-22613cc9-d8f3-4008-b8ad-258f3af2dcf6
Identyfikator
7132871020
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty murarskieTynkowanieRoboty malarskiePokrywanie podłógInstalowanie drzwiIzolacja cieplnaRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty odwadniająceKładzenie rynienRoboty remontowe i renowacyjneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty elewacyjneUrządzenia wentylacyjneNaprawa i konserwacja dachówRoboty murarskie i muroweKładzenie i wykładanie podłógRoboty izolacyjneInstalowanie okienRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne gazoweInstalowanie urządzeń regulacji gazuInstalowanie gazomierzyRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągówInstalacja rurociągówRoboty budowlane w zakresie gazociągówRoboty budowlane w zakresie gazowych sieci zasilającychInstalowanie kotłów

Wykonawcy

1 przyznane

VENTAJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
1 393 840,27 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00371043 z dnia 2025-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Płouszowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jastków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019744

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chmielowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Jastków

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-002

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 81 50 20 425

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jastkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jastkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-22613cc9-d8f3-4008-b8ad-258f3af2dcf6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Płouszowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22613cc9-d8f3-4008-b8ad-258f3af2dcf6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00371043

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00041106/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Płouszowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00245950

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.12.2025.CT

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1462470,68 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej w Płouszowicach wraz z infrastrukturą.
Zakres prac do wykonania obejmuje:
- wydzielenie strefy pożarowej części objętej opracowaniem w dokumentacji
- wymiana drzwi wejściowych do pomieszczenia kotłowni
- wykonanie pasów materiału niepalnego na elewacji
- przebudowa istniejącej kotłowni gazowej
- montaż oświetlenia awaryjnego ewakuacyjnego
- wykonanie przeciwpożarowego wyłącznika prądu
- wykonanie nowej wentylacji nawiewnej
- instalacje elektryczne (wewnętrzne w ramach istniejącej mocy przyłączeniowej, oświetlenie podstawowe, oświetlenie awaryjne, instalacje gniazd wtykowych),
- docieplenie cokołu poniżej poziomu terenu i ścian fundamentowych piwnic
- docieplenie cokołu powyżej poziomu terenu
- remont opaski wokół całego budynku
- remont kosza przyokiennego piwnic części starej
- remont schodów zewnętrznych i zadaszenia nad wejściem w obrębie elewacji wschodniej i zachodniej
- usprawnienie wentylacji w budynku na dachu wraz z remontem kominów
- remont pomieszczeń w piwnicy w części starej
- wykonanie instalacji kanalizacji deszczowej odprowadzającej wodę opadową z dachów z włączeniem do instalacji istniejącej na działce
- remont pochylni dla niepełnosprawnych i schodów przy wejściu głównym w obrębie elewacji południowej

Do zakresu Wykonawcy wchodzi również:
- uruchomienie i przekazanie wszelkich urządzeń, instalacji do użytkowania wraz z niezbędną dokumentacją,
- uczestniczenie podczas odbioru przez właściwe organy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Szczegółowy zakres robót zawarty został w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz dokumentacji projektowej. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Z uwagi na ryczałtowy charakter wynagrodzenia wskazanego w ofercie przez wykonawcę przy wycenie należy opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej, specyfikacji, SST oraz STWIOR. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej specyfikacji, SST lub STWIOR.

Elementy demontowane w szczególności przeznaczone do ponownego użytku należy złożyć w miejscu wcześniej uzgodnionym z Zamawiającym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262522-6 - Roboty murarskie

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45432130-4 - Pokrywanie podłóg

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45321000-3 - Izolacja cieplna

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45232452-5 - Roboty odwadniające

45261320-3 - Kładzenie rynien

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45443000-4 - Roboty elewacyjne

42520000-7 - Urządzenia wentylacyjne

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421132-8 - Instalowanie okien

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45333100-1 - Instalowanie urządzeń regulacji gazu

45333200-2 - Instalowanie gazomierzy

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

45231112-3 - Instalacja rurociągów

45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów

45231221-0 - Roboty budowlane w zakresie gazowych sieci zasilających

45331110-0 - Instalowanie kotłów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1393840,27 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2332446,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1393840,27 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ventaja sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123414990

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1393840,27 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane