Odbudowa Szkoły Podstawowej w Budziszowie Wielkim
Gmina Wądroże Wielkie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00371200
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00371200/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-08-11 18:13
- Lokalizacja
- Wądroże Wielkie, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e69f87b6-2ff5-4d11-8e3b-0a030a4cfeaa
- Identyfikator
- 6951400825
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00371200 z dnia 2025-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odbudowa Szkoły Podstawowej w Budziszowie Wielkim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wądroże Wielkie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647430
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wądroże Wielkie
1.5.2.) Miejscowość: Wądroże Wielkie
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-430
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 76 887 43 23
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wadrozewielkie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wadrozewielkie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wadrozewielkie.ezamawiajacy.pl/pn/wadrozewielkie/demand/222851/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbudowa Szkoły Podstawowej w Budziszowie Wielkim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e69f87b6-2ff5-4d11-8e3b-0a030a4cfeaa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00371200
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00333982
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.I.271.8.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 662947,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia wykonanie robót budowlanych zgodnie z dokumentacją opracowaną przez firmę TGW ARCHITEKCI Gabriel Błaszczyk z Wrocławia.
2) Zakres prac odnosi się do istniejącego kompleksu budynków szkolnych w tym:
trzykondygnacyjnego budynku szkoły,
parterowego łącznika murowanego między szkołą a halą sportową,
parterowego zespołu pomieszczeń szatniowych przy hali gimnastycznej konstrukcji lekkiej, typu kontenerowego,
parterowej hali gimnastycznej w konstrukcji namiotowej.
W ramach kompleksu przewiduje się wykonanie szeregu działań naprawczych, podnoszących i przywracających standard oraz wyposażenie obiektu, jak i korygujących elementy nie dostosowane do obowiązujących potrzeb techniczno– użytkowych po zalaniach w roku 2024.
3) Adres inwestycji: gmina Wądroże Wielkie, powiat jaworski, województwo dolnośląskie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2025-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |