„Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlano-instalacyjnych, prac konserwatorskich oraz zagospodarowania terenu budynku przy ul. Okulickiego 9 w Radomiu w ramach projektu FEnIKS”

MUZEUM IM.JACKA MALCZEWSKIEGO W RADOMIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00371491
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00371491/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-12 08:49
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b09671b6-4bc1-42a7-aeb3-4e7c92bc268f
Identyfikator
7960078513
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi nadzoru i kontroliNadzór nad robotami budowlanymi

Wykonawcy

1 przyznane

INWESTPROJEKT LUBLIN SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL · lot 0
362 286,48 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00371491 z dnia 2025-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlano-instalacyjnych, prac konserwatorskich oraz zagospodarowania terenu budynku przy ul. Okulickiego 9 w Radomiu w ramach projektu FEnIKS”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM IM.JACKA MALCZEWSKIEGO W RADOMIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000592584

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 11

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malczewski@muzeum.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeum.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b09671b6-4bc1-42a7-aeb3-4e7c92bc268f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlano-instalacyjnych, prac konserwatorskich oraz zagospodarowania terenu budynku przy ul. Okulickiego 9 w Radomiu w ramach projektu FEnIKS”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b09671b6-4bc1-42a7-aeb3-4e7c92bc268f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00371491

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00025217/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Sprawowanie kompleksowego nadzoru inwestorskiego przy realizacji inewst. "Rozwój działalności Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu poprzez stworzenie dodatkowej przestrzeni kultu...."

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Rozwój działalności Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu poprzez stworzenie dodatkowej przestrzeni kulturalnej wraz z wprowadzeniem nowej oferty kulturalno-edukacyjnej", współfinansowanego z Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021–2027 (FEnIKS), Priorytet VII Kultura, Działanie FENX.07.01.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00255745

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MJM-ZP.26.6-U-2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 340388,32 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.zakres nadzoru obejmuje branże:
• konstrukcyjno-budowlaną,
• elektryczną i elektroenergetyczną,
• teletechniczną,
• sanitarną.
II. Zakres robót budowlanych objętych nadzorem inwestorskim obejmuje m.in.:
• roboty konstrukcyjne, dachowe, murowe, stolarkę okienną i drzwiową, tynki i prace wykończeniowe,
• remont konserwatorski elewacji (koordynacja w zakresie branż technicznych, bez nadzoru konserwatorskiego),
• montaż windy,
• instalacje sanitarne wewnętrzne i zewnętrzne,
• instalacje elektryczne i niskoprądowe,
• zagospodarowanie terenu i mała architektura,
• kontrolę i nadzór nad montażem wyposażenia stałego (nie ruchomego),
• uczestnictwo w próbach i odbiorach instalacji i urządzeń oraz weryfikację dokumentacji odbiorowej,
• weryfikację wykonania dokumentacji powykonawczej,
• nadzór nad działaniami wykonawcy w zakresie uzyskania pozwolenia na użytkowanie.
III. Dokumentacja stanowiąca podstawę realizacji robót budowlanych:
• Projekt budowlany i techniczny we wszystkich branżach,
• STWiOR, przedmiary robót,
• warunki techniczne (RADPEC, PGE), uzgodnienia ZUDP, decyzje MPWIS i MZDiK,
• mapa do celów projektowych.
IV. Podstawy prawne realizacji inwestycji:
• Decyzja Prezydenta Miasta Radomia nr 502/2023 z dnia 20.12.2023 r.
• Decyzja Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr 1071/DR/23 z dnia 14.12.2023 r.
V. Obowiązki Wykonawcy (Inspektora nadzoru):
1. Realizacja obowiązków zgodnie z art. 25–26 ustawy Prawo budowlane.
2. Udział w naradach, kontrolach, odbiorach częściowych i końcowym.
3. Sprawdzanie i opiniowanie planów BIOZ, HRF, PZJ.
4. Bieżąca kontrola jakości robót, materiałów oraz ich zgodności z dokumentacją i przepisami.
5. Egzekwowanie od wykonawcy robót budowlanych:
• zgodności z harmonogramem,
• usuwania nieprawidłowości,
• przedstawienia wymaganych certyfikatów, deklaracji i atestów.
6. Uczestnictwo w próbach technicznych oraz weryfikacja wyników testów i pomiarów.
7. Zatwierdzanie protokołów odbioru częściowego oraz opiniowanie protokołów konieczności.
8. Prowadzenie zapisów w dzienniku budowy i innej wymaganej dokumentacji.
9. Nadzór nad usuwaniem usterek w okresie gwarancji i rękojmi.
10. Obowiązkowa obecność inspektora na budowie:
• co najmniej 3 razy w tygodniu,
• każdorazowo na wezwanie Zamawiającego.
VI. Wymagania wobec Wykonawcy:
• Uprawnienia budowlane w odpowiednich specjalnościach bez ograniczeń,
• Aktualne członkostwo w Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa,
• Ubezpieczenie OC obejmujące cały okres realizacji umowy,
• Zakaz powierzania przedmiotu umowy osobom trzecim bez zgody Zamawiającego,
• Koordynacja pracy zespołu inspektorów branżowych i dostosowanie czasu pracy do harmonogramu wykonawcy robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71700000-5 - Usługi nadzoru i kontroli

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 362286,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 415125,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 362286,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "INWESTPROJEKT" LUBLIN SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430002316

7.3.3) Ulica: ul. Tomasza Zana 38

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-601

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 362286,48 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-10-30
2025-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi