ZP/10/25 Dostawa urządzeń stomatologicznych dla Mazowieckiego Centrum Stomatologii Sp. z o.o.
Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00371513
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00371513/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-08-12 08:54
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-512401ce-b530-4ed3-bb1d-5dbc95e38f20
- Identyfikator
- 5252465327
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00371513 z dnia 2025-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZP/10/25 Dostawa urządzeń stomatologicznych dla Mazowieckiego Centrum Stomatologii Sp. z o.o.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142049482
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowy Zjazd 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-301
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mcs-przychodnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mcs-przychodnia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mcs.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZP/10/25 Dostawa urządzeń stomatologicznych dla Mazowieckiego Centrum Stomatologii Sp. z o.o.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-512401ce-b530-4ed3-bb1d-5dbc95e38f20
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00371513
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00205318/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Urządzenia stomatologiczne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00339148
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/10/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 243300 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Mikrosilnik protetyczny Ultimate XL – GT, producent NSK lub równoważny - 3 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączniku nr 1. do Specyfikacji Warunków Zamówienia.4.5.3.) Główny kod CPV: 33126000-9 - Urządzenia stomatologiczne
4.5.5.) Wartość części: 17343 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
KĄTNICA ZE ŚWIATŁEM - 22 sztukiSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest
w załączniku nr 1. do Specyfikacji Warunków Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 33126000-9 - Urządzenia stomatologiczne
4.5.5.) Wartość części: 49896 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
TURBINA ZE ŚWIATŁEM LED - 28 sztukSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest
w załączniku nr 1. do Specyfikacji Warunków Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 33126000-9 - Urządzenia stomatologiczne
4.5.5.) Wartość części: 117936 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
KĄTNICA PRZYSPIESZAJACA ZE ŚWIATŁEM LED - 4 sztSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest
w załączniku nr 1. do Specyfikacji Warunków Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 33126000-9 - Urządzenia stomatologiczne
4.5.5.) Wartość części: 12096 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PROSTNICA - 16 sztukSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest
w załączniku nr 1. do Specyfikacji Warunków Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 33126000-9 - Urządzenia stomatologiczne
4.5.5.) Wartość części: 12960 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
LAMPY DIODOWE BEZPRZEWODOWENP TYPU: MECTRON STARLIGHT PRO /lub równoważny/
- 7 sztuk
4.5.3.) Główny kod CPV: 33126000-9 - Urządzenia stomatologiczne
4.5.5.) Wartość części: 19656 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ENDOMETR RYPEX 6 /lub równoważny/ - 3 sztukiSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest
w załączniku nr 1. do Specyfikacji Warunków Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 33126000-9 - Urządzenia stomatologiczne
4.5.5.) Wartość części: 9720 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
UNIWERSALNA SZYBKOZŁĄCZKA ZE ŚWIATŁEM - 3 sztukiSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest
w załączniku nr 1. do Specyfikacji Warunków Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 33126000-9 - Urządzenia stomatologiczne
4.5.5.) Wartość części: 2916 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
GŁOWICA (RĘKOJEŚĆ) DO SKALERA FIRMY EMS TYP EN-061/A. - 6 sztukSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest
w załączniku nr 1. do Specyfikacji Warunków Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 33126000-9 - Urządzenia stomatologiczne
4.5.5.) Wartość części: 14904 PLN
Część 10
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
GŁOWICA (RĘKOJEŚĆ) DO SKALERA FIRMY EMS TYP EN-041 - 3 sztukiSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest
w załączniku nr 1. do Specyfikacji Warunków Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 33126000-9 - Urządzenia stomatologiczne
4.5.5.) Wartość części: 7452 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest wadą uniemożliwiającą zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego - w dokumentach zamówienia stwierdzono rozbieżność pomiędzy terminami składnia i otwarcia ofert.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest wadą uniemożliwiającą zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego - w dokumentach zamówienia stwierdzono rozbieżność pomiędzy terminami składnia i otwarcia ofert.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest wadą uniemożliwiającą zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego - w dokumentach zamówienia stwierdzono rozbieżność pomiędzy terminami składnia i otwarcia ofert.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest wadą uniemożliwiającą zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego - w dokumentach zamówienia stwierdzono rozbieżność pomiędzy terminami składnia i otwarcia ofert.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest wadą uniemożliwiającą zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego - w dokumentach zamówienia stwierdzono rozbieżność pomiędzy terminami składnia i otwarcia ofert.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest wadą uniemożliwiającą zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego - w dokumentach zamówienia stwierdzono rozbieżność pomiędzy terminami składnia i otwarcia ofert.
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest wadą uniemożliwiającą zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego - w dokumentach zamówienia stwierdzono rozbieżność pomiędzy terminami składnia i otwarcia ofert.
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest wadą uniemożliwiającą zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego - w dokumentach zamówienia stwierdzono rozbieżność pomiędzy terminami składnia i otwarcia ofert.
Część 9
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest wadą uniemożliwiającą zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego - w dokumentach zamówienia stwierdzono rozbieżność pomiędzy terminami składnia i otwarcia ofert.
Część 10
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest wadą uniemożliwiającą zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego - w dokumentach zamówienia stwierdzono rozbieżność pomiędzy terminami składnia i otwarcia ofert.
| 2025-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |