Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu ul. Narutowicza na odcinku od ul. Targowej przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jerzego Siwińskiego do ul. Wyszyńskiego

Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00372077
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00372077/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-12 11:19
Lokalizacja
Legionowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-79a46b60-c655-4807-9843-436b0ae4011c
Identyfikator
5361923243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

Wykonawcy

1 przyznane

MONIKA SKUBISZHrubieszów, PL · lot 0
28 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00372077 z dnia 2025-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu ul. Narutowicza na odcinku od ul. Targowej przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jerzego Siwińskiego do ul. Wyszyńskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524832

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: marsz. Józefa Piłsudskiego 41

1.5.2.) Miejscowość: Legionowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-120

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 227663491

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.legionowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.legionowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/legionowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu ul. Narutowicza na odcinku od ul. Targowej przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jerzego Siwińskiego do ul. Wyszyńskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79a46b60-c655-4807-9843-436b0ae4011c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00372077

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00016562/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.12 Projekt przebudowy ul. Żelaznej i ul. Narutowicza na odc. od ul. kard. S. Wyszyńskiego do ul. Targowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00304993

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Rz.271.34.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy drogi gminnej nr 180280W ul. Narutowicza ( odc. od ul.Al. Legionów do ul. Targowej przy Powiatowym Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jerzego Siwińskiego )
1. wykonanie dokumentacji dla remontu ul. Narutowicza na odcinku od ul. Targowej przy zespole szkół Ponadpodstawowych im. Jerzego Siwińskiego przy uwzględnieniu projektu chodnika, który jest posiadaniu Zamawiającego ( projekt w załączeniu).
2. wykonanie nawierzchni jezdni z mieszanki mineralno-asfaltowej z uwzględnieniem nowej konstrukcji,
3. wykonanie jednostronnej drogi dla pieszych kostki betonowej,
4. uwzględnienie progów zwalniających z kostki betonowej w celu uspokojenia ruchu,
5. uwzględnienie elementów odwodnienia ulicznego na całym odcinku drogi przy uwzględnieniu skrzynek rozsączających jako odbiorników, w celu zapewnienia prawidłowego odwodnienia,
6. uzupełnienie brakujących punktów świetlnych (oprawa z wysięgnikiem) na istniejącej linii energetycznej,
7. w obrębie skrzyżowania z ul. Żelazną wzdłuż posesji nr 16 pozostawić teren zielony w celu zagospodarowania wody opadowej,
8. Zamawiający udostępnia raport geotechniczny wykonany w 2024 roku w zakresie ul. Narutowicza na odcinku od ul. Targowej do ul.Wyszyńskiego.
9. przeznaczenie terenu - droga publiczna, zgodnie z obowiązującym MPZP ul. Narutowicza, znajduje się w częściach na terenie zabudowy mieszkaniowej oraz w częściach na terenach stanowiących ciąg komunikacyjny.
10. uwzględnienie nowego oznakowania pionowego;
11. uwzględnienie nowego oznakowania poziomego grubowarstwowego;
12. inwentaryzacja zieleni ze wskazaniem ewentualnych drzew i krzewów do wycinki lub przesadzenia,
13. przebudowa infrastruktury podziemnej i napowietrznej (w razie potrzeby);
14. uwzględnienie wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych lub projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników;
15. uzyskanie niezbędnych decyzji,

4.5.3.) Główny kod CPV: 71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72570,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MS-PRO MONIKA SKUBISZ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9191618708

7.3.3) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 51/10

7.3.4) Miejscowość: Hrubieszów

7.3.5) Kod pocztowy: 22-500

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2025-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi