Odbiór i zagospodarowanie odpadów pochodzenia komunalnego o cieple spalania przekraczającym 6 MJ/kg suchej masy o kodzie 19 12 12 pochodzących z Instalacji Komunalnej w Łęczycy.
Bio Star Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00470759
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00470759/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-26 11:53
- Lokalizacja
- Stargard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3b1e9eb1-705e-4514-a258-cb82e6d1c889
- Identyfikator
- 8542364961
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi związane z odpadami
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00470759 z dnia 2024-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór i zagospodarowanie odpadów pochodzenia komunalnego o cieple spalania przekraczającym 6 MJ/kg suchej masy o kodzie 19 12 12 pochodzących z Instalacji Komunalnej w Łęczycy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Bio Star Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320737738
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bogusława IV, 15
1.5.2.) Miejscowość: Stargard
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 91 573-35-36
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@biostar.stargard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.biostar.stargard.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/biostar/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów pochodzenia komunalnego o cieple spalania przekraczającym 6 MJ/kg suchej masy o kodzie 19 12 12 pochodzących z Instalacji Komunalnej w Łęczycy.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b1e9eb1-705e-4514-a258-cb82e6d1c889
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00470759
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00454535
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 13/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów pochodzenia komunalnego o cieple spalania przekraczającym 6 MJ/kg suchej masy o kodzie 19 12 12 pochodzących z Instalacji Komunalnej w Łęczycy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta do Zamawiającego.Zgodnie z zapisami art. 255 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie.
| 2024-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |