Przebudowa budynku administracyjno-biurowego do obsługi ujęcia wody w Jastkowie

Gmina Jastków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00372458
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00372458/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-12 12:47
Lokalizacja
Jastków, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3fdc21fe-1f40-4240-8980-22c7d0d4600d
Identyfikator
7132871020
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kładzenie i wykładanie podłógRoboty muroweWykładanie i tapetowanie ścianRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne kanalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

KONRAD DZIEŃKOWSKILublin, PL · lot 0
155 981,13 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00372458 z dnia 2025-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku administracyjno-biurowego do obsługi ujęcia wody w Jastkowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jastków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019744

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chmielowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Jastków

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-002

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 81 50 20 425

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jastkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jastkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3fdc21fe-1f40-4240-8980-22c7d0d4600d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa budynku administracyjno-biurowego do obsługi ujęcia wody w Jastkowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3fdc21fe-1f40-4240-8980-22c7d0d4600d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00372458

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00041106/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Przebudowa budynku administracyjno-biurowego do obsługi ujęcia wody w Jastkowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00258784

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.13.2025.CT

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 140283,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku administracyjno-biurowego do obsługi ujęcia wody w Jastkowie. Zakres prac do wykonania obejmuje:

Architektura:
- Ścianki szkieletowe,
- Tynki i okładziny ścian wewnętrznych,
- Podłogi,
- Stolarka budowlana.

Instalacje sanitarne:
- Instalacje wodne,
- Instalacje kanalizacyjne.

Do zakresu Wykonawcy wchodzi również:
- uruchomienie i przekazanie wszelkich instalacji do użytkowania wraz z niezbędną dokumentacją,
- uczestniczenie podczas odbioru przez właściwe organy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Szczegółowy zakres robót zawarty został w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz dokumentacji projektowej. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Z uwagi na ryczałtowy charakter wynagrodzenia wskazanego w ofercie przez wykonawcę przy wycenie należy opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej, specyfikacji, SST oraz STWIOR. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej specyfikacji, SST lub STWIOR.

Elementy demontowane w szczególności przeznaczone do ponownego użytku należy złożyć w miejscu wcześniej uzgodnionym z Zamawiającym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262520-2 - Roboty murowe

45432200-6 - Wykładanie i tapetowanie ścian

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 155981,13 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 191277,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 155981,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kontakt Konrad Dzieńkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7151338930

7.3.4) Miejscowość: Zemborzyce Dolne

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 155981,13 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane