Roboty budowlane w zakresie: remont pokrycia dachu na budynku nr 51 w kompleksie wojskowym w Zamościu.

32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00372495
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00372495/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-12 12:54
Lokalizacja
Zamość, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fd94441e-29d2-467b-8443-4a17f994c388
Identyfikator
9223046357
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa dachów

Wykonawcy

1 przyznane

MATEUSZ MULAWAZamość, PL · lot 0
243 392,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00372495 z dnia 2025-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w zakresie: remont pokrycia dachu na budynku nr 51 w kompleksie wojskowym w Zamościu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061402337

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 2F

1.5.2.) Miejscowość: Zamość

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 261181536

1.5.8.) Numer faksu: 261181607

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 32wog.zampub@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.32wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/32wog

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Wojskowa Jednostka Budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane w zakresie: remont pokrycia dachu na budynku nr 51 w kompleksie wojskowym w Zamościu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd94441e-29d2-467b-8443-4a17f994c388

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00372495

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00108858/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Remont pokrycia dachu - Zamość - budynek nr51

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00306191

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/36/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 272791,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie: Remont pokrycia dachu na budynku nr 51 w kompleksie wojskowym w Zamościu. Nr sprawy ZP/TP/36/2025.
Zakres prac:
a) POKRYCIE DACHOWE
 Smarowanie pokrycia papowego gruntem;
 Pokrycie dachów papą zgrzewalną podkładową na płycie OSB;
 Pokrycie dachów papą zgrzewalną nawierzchniową;
 Dodatkowa papa na pionowej części attyk, kominów;
 Montaż listew aluminiowych;
b) ROBOTY TOWARZYSZĄCE
 Odbicie tynków zewnętrznych z zaprawy wapiennej na ścianach,
 Uzupełnienie tynków zewnętrznych cementowych nakrapianych na ścianach
 Dwukrotne malowanie farbą silikonową tynku nakrapianego
 Konstrukcje dachowe z tarcicy nasyconej
 Przybicie deski czołowej
 Deskowanie połaci dachowych z tarcicy nasyconej
 Obróbki blacharskie z blachy powlekanej
 Rynny dachowe półokrągłe z blachy powlekanej
 Rury spustowe okrągłe z blachy powlekanej
OBRÓBKI
a) ROZBIÓRKI
 Rozebranie rynien z blachy nie nadającej się do użytku;
 Rozebranie rur z blachy nie nadającej się do użytku;
 Transport złomu samochodem skrzyniowym z załadunkiem i wyładunkiem ręcznym na odległość do 1 km;
 Łączenie połaci dachowych dla pokryć z blach powlekanych;
 Obróbki blacharskie z blachy powlekanej;
 Rynny dachowe półokrągłe z blachy powlekanej;
 Rury spustowe okrągłe z blachy powlekanej;
b) INSTALACJA ODGROMOWA
 Demontaż i ponowny montaż przewodów instalacji odgromowej;
 Wymiana wsporników instalacji odgromowej na dachu płaskim krytym papą
SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OKREŚLAJĄ:
1) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), stanowiąca Załącznik nr 1 do SWZ;
2) Przedmiar- stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
7. Wymagania zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. – Kodeks pracy (Dz.U. z 2023 r. poz.1465 tekst jednolity z późniejszymi zmianami) - stosownie do postanowień art. 95, art. 96, art. 438 Pzp.

1) Zamawiający wskazuje następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia,
o których mowa w art. 95 ust 1 ustawy Pzp
Roboty budowlane:
- Roboty rozbiórkowe
- Roboty przygotowawcze
- Roboty dekarskie
Roboty elektryczne:
- Wykonanie pomiarów instalacji odgromowej

Wymóg nie dotyczy osób, których wskazania Zamawiający wymaga na potwierdzenie spełnienia warunku udziału w postępowaniu dotyczącego zdolności do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.
Sposób dokumentowania zatrudnienia oraz kontroli spełniania przez wykonawcę lub podwykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz postanowienia dotyczące sankcji z tytułu niespełnienia wymagań określonych w art. 95 ust 1 , art. 438 ustawy Pzp.
Uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymogu zatrudnienia w/w osób na podstawie umowy o pracę oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań: Zostały określone we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261910-6 - Naprawa dachów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 243392,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 613579,47 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243392,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PURLIN Mateusz Mulawa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9223057935

7.3.3) Ulica: ul. Polna 34/29

7.3.4) Miejscowość: Zamość

7.3.5) Kod pocztowy: 22-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 243392,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane