„Dowozy dzieci do szkoły podstawowej i przedszkola publicznego w Tarłowie w komunikacji regularnej na terenie Gminy Tarłów w okresie od 02.09.2024 r. do 27.06.2025 r.”
Gmina Tarłów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00470847
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00470847/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-26 12:17
- Lokalizacja
- Tarłów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-65b69a8c-3797-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 8631589182
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00470847 z dnia 2024-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Dowozy dzieci do szkoły podstawowej i przedszkola publicznego w Tarłowie w komunikacji regularnej na terenie Gminy Tarłów w okresie od 02.09.2024 r. do 27.06.2025 r.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tarłów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830410020
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Tarłów
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-515
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 158385111
1.5.8.) Numer faksu: 158385120
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@tarlow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.tarlow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminatarlow.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dowozy dzieci do szkoły podstawowej i przedszkola publicznego w Tarłowie w komunikacji regularnej na terenie Gminy Tarłów w okresie od 02.09.2024 r. do 27.06.2025 r.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65b69a8c-3797-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00470847
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025316/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Dowozy dzieci do szkoły podstawowej i przedszkola publicznego w Tarłowie w komunikacji regularnej na terenie Gminy Tarłów w okresie od 01.09.2024r. do
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00390369
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.5/PN/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 252777,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na bezpiecznym i terminowym dowozie uczniów i zakupu biletów miesięcznych umożliwiających dojazd dzieciom do Szkoły Podstawowej w Tarłowie i Przedszkola Publicznego w Tarłowie w komunikacji regularnej na terenie Gminy Tarłów w okresie od 02.09.2024 r. do 27.06.2025 r. Dowozy będą się odbywać we wszystkie dni nauki szkolnej - usługa będzie świadczona w dni powszednie z wyjątkiem sobót, niedziel, świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw w realizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych, określonych na podstawie przepisów Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 11.08.2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U z 2017 r. poz. 1603) na podstawie biletów miesięcznych na utworzonych przez Wykonawcę liniach regularnych, z pierwszeństwem przejazdu dzieci z imiennym biletem miesięcznym szkolnym. Dowóz wg harmonogramu i tras przewozu:
Trasa 1: Sulejów - Tarłów przez Tomaszów, Hermanów
Trasa 2: Potoczek – Kozłówek Ostrowiecki-Tarłów
Trasa 3: Czekarzewice – Tarłów przez Czekarzewice I, Zemborzyn Kościelny, Czekarzewice II, Kostusin.
Trasa 4: Ostrów – Tarłów przez Ciszycę Przewozową, Ciszycę Dolną, Ciszycę Górną, Leśne Chałupy, Dorotkę, Kolonię Dąbrówkę, Janów
Trasa 5: Teofilów – Tarłów przez Duranów, Brzozową, Chałupki, Wólkę Lipową, Kozłówek, Wólkę Tarłowską,
Trasa 6: Słupia Nadbrzeżna – Tarłów przez Maksymów, Tadeuszów, Julianów, Cegielnię, Mieczysławów, Dąbrówkę, Wólkę Lipową, Kozłówek, Wólkę Tarłowską.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 217013,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 247040,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 217013,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przewozy Pasażerskie OLMAS Magdalena Gołąb-Surowiec
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8631563751
7.3.3) Ulica: oś. Wzgórze 6/15
7.3.4) Miejscowość: Ożarów
7.3.5) Kod pocztowy: 27-530
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217013,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-02 do 2025-06-27| 2024-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |