Remont mieszkań dla powodzian znajdujących się w miejscowości Paczków

Gmina Paczków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00373384
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00373384/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-13 08:06
Lokalizacja
Paczków, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-84df8633-4700-4ceb-b141-47878749254a
Identyfikator
7532377915
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie mieszkańRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkachRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Wykonawcy

4 przyznane

EVERSET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
138 242,06 PLN
EVERSET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 1
124 138,2 PLN
EVERSET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 2
149 678 PLN
EVERSET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 3
128 719,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00373384 z dnia 2025-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont mieszkań dla powodzian znajdujących się w miejscowości Paczków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Paczków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412906

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Paczków

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-370

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.7.) Numer telefonu: 774316772

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@paczkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.paczkow.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-84df8633-4700-4ceb-b141-47878749254a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont mieszkań dla powodzian znajdujących się w miejscowości Paczków

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84df8633-4700-4ceb-b141-47878749254a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00373384

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00013495/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont mieszkań dla powodzian znajdujących się w miejscowości Paczków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00317908

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 404542,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, polegających na remoncie czterech mieszkań gminnych. Roboty obejmują w szczególności: wymianę stolarki okiennej i drzwiowej; remont instalacji elektrycznej, wod-kan.; remont podłóg, ścian i sufitów.
Zamówienie podzielone jest na 4 części:
Część 1: Remont mieszkania przy ul. Górskiej 5/4 w Paczkowie.
Zakres prac obejmuje remont lokalu o pow. użytkowej 41,42 m2 składającego się z przedpokoju , 2 pokoi, kuchni oraz łazienki.
Lokal wymaga remontu w zakresie między innymi: wymiany instalacji elektrycznej wraz z piecem elektrycznym i konwektorowym, wymiany instalacji wodnokanalizacyjnej, wykonania łazienki, adaptacji WC, białego montażu , naprawy i malowania tynków ścian i sufitów, zerwaniu starych i wykonaniu nowych posadzki, wymianie stolarki drzwiowej – pełny zakres prac został ujęty w przedmiarze robót.
UWAGA! Zamawiający określa, że jeden Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części.

Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiORB) stanowiąca załącznik do SIWZ oraz przedmiary robót stanowiące załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

4.5.5.) Wartość części: 92387,05 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, polegających na remoncie czterech mieszkań gminnych. Roboty obejmują w szczególności: wymianę stolarki okiennej i drzwiowej; remont instalacji elektrycznej, wod-kan.; remont podłóg, ścian i sufitów.
Zamówienie podzielone jest na 4 części:
Część 2: Remont mieszkania przy ul. Kościelnej 4/5 w Paczkowie.
Zakres prac obejmuje remont lokalu o pow. użytkowej 38,36 m2 składającego się z 1 pokoju, kuchni oraz wc.
Lokal wymaga remontu w zakresie między innymi: wymianie stolarki okiennej i drzwiowej, wydzielenie pomieszczenia na łazienkę wraz z wc, wymiany instalacji wodnokanalizacyjnej, wykonanie białego montażu, wymiany instalacji elektrycznej, montaż pieca konwektorowego, wykonanie nowych posadzek z paneli podłogowych i płytek gresowych
UWAGA! Zamawiający określa, że jeden Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części.

Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiORB) stanowiąca załącznik do SIWZ oraz przedmiary robót stanowiące załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

4.5.5.) Wartość części: 95181,75 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, polegających na remoncie czterech mieszkań gminnych. Roboty obejmują w szczególności: wymianę stolarki okiennej i drzwiowej; remont instalacji elektrycznej, wod-kan.; remont podłóg, ścian i sufitów.
Zamówienie podzielone jest na 4 części:
Część 3: Remont mieszkania przy ul. Sikorskiego 8/1 w Paczkowie.
Zakres prac obejmuje remont lokal o pow. użytkowej 44,50 m2 składającego się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki .
Lokal wymaga remontu w zakresie między innymi: wymianie stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie nowych posadzek z paneli podłogowych i płytek gresowych, wymiany instalacji elektrycznej wraz z piecem elektrycznym i konwektorowym, wymiany instalacji wodnokanalizacyjnej, wykonania łazienki, białego montażu, naprawy i malowania tynków ścian i sufitów, pełny zakres prac został ujęty w przedmiarze robót.
UWAGA! Zamawiający określa, że jeden Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części.

Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiORB) stanowiąca załącznik do SIWZ oraz przedmiary robót stanowiące załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

4.5.5.) Wartość części: 130707,05 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, polegających na remoncie czterech mieszkań gminnych. Roboty obejmują w szczególności: wymianę stolarki okiennej i drzwiowej; remont instalacji elektrycznej, wod-kan.; remont podłóg, ścian i sufitów.
Zamówienie podzielone jest na 4 części:
Część 4: Remont mieszkania przy ul. Moniuszki 2/2 w Paczkowie.
Zakres prac obejmuje remont lokal o pow. użytkowej 49,62 m2 składającego się z 1 pokoju, kuchni.
Lokal wymaga remontu w zakresie między innymi: wymianie stolarki okiennej i drzwiowej, wydzielenie pomieszczenia na łazienkę wraz z wc, wymiany instalacji wodnokanalizacyjnej, wykonanie białego montażu, wymiany instalacji elektrycznej, montaż pieca konwektorowego, wykonanie nowych posadzek z paneli podłogowych i płytek gresowych.

UWAGA! Zamawiający określa, że jeden Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części.

Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiORB) stanowiąca załącznik do SIWZ oraz przedmiary robót stanowiące załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

4.5.5.) Wartość części: 86266,52 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 138242,06 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 138242,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 138242,06 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EVERSET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 528062995

7.3.3) Ulica: Księcia Witolda

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 50-202

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 138242,06 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 124138,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 124138,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 124138,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EVERSET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 528062995

7.3.3) Ulica: KSIĘCIA WITOLDA

7.3.4) Miejscowość: WROCŁAW

7.3.5) Kod pocztowy: 50-202

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 124138,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 149678,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 149678,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 149678,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EVERSET SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 528062995

7.3.3) Ulica: KSIĘCIA WITOLDA

7.3.4) Miejscowość: WROCŁAW

7.3.5) Kod pocztowy: 50-202

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 149678,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 128719,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 128719,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 128719,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EVERSET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 528062995

7.3.3) Ulica: KSIĘCIA WITOLDA

7.3.4) Miejscowość: WROCŁAW

7.3.5) Kod pocztowy: 50-202

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 128719,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane