Budowa miasteczka rowerowego w Tarnowie - POWTÓRNE POSTĘPOWANIE

Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00373516
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00373516/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-13 08:50
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74f4e5b8-b6ad-4224-98c1-b52758732954
Identyfikator
8731011086
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty budowlaneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychWyposażenie placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

DEKODRÓG PAWEŁ POCHMARA SPÓŁKA JAWNATarnów, PL · lot 0
686 340 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00373516 z dnia 2025-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miasteczka rowerowego w Tarnowie - POWTÓRNE POSTĘPOWANIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661323

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.kalita@umt.tarnow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umtarnow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1132506

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa miasteczka rowerowego w Tarnowie - POWTÓRNE POSTĘPOWANIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74f4e5b8-b6ad-4224-98c1-b52758732954

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00373516

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036099/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa miasteczka rowerowego w Tarnowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00294438

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WRI.271.15.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 486640,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie miasteczka rowerowego przy ul. Racławickiej w Tarnowie na terenie Skweru Kazimierza Ożgi na działce nr 171/1 obręb 0281.

Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1) wytyczenie geodezyjne;
2) korytowanie z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża pod nawierzchnie;
3) wykonanie podbudowy;
4) wykonanie obrzeży betonowych;
5) wykonanie nawierzchni z kostki betonowej;
6) wykonanie nawierzchni ze żwirku ozdobnego;
7) wykonanie nawierzchni z asfaltobetonu;
8) wykonanie oznakowania poziomego;
9) dostawę i montaż znakowania;
10) dostawę i montaż gier podwórkowych;
11) dostawę i montaż urządzeń komunalnych (ławki, kosze na śmieci, stojak na rowery, barierki ochronne, samoobsługowa stacja naprawczo-rowerowa oraz tablica z regulaminem);
12) humusowanie wraz z obsianiem terenu mieszanką traw;
13) nasadzenia drzew i krzewów;
14) wykonanie i montaż tablicy informującej o wsparciu finansowym z budżetu Województwa Małopolskiego;
15) wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz Dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 684012,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1258523,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 686340,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DEKODRÓG Paweł Pochmara Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8733211872

7.3.4) Miejscowość: Tarnów

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

1) PDM Dębica S.A. - nawierzchnia bitumiczna
2) Efektar Sp. z o.o. - oznakowanie poziome i pionowe

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 686340,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane