Zakup i dostawa mebli: biurka, krzesła, stoły dla przestrzeni szkoleniowej BCU w projekcie pn. „Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie energetyka „ w Zespole Szkół w Połańcu

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. ODDZIAŁU PARTYZANCKIEGO AK „JĘDRUSIE” W POŁAŃCU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00373608
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00373608/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-13 09:18
Lokalizacja
Połaniec, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c7ab5e34-927d-4c66-b4b1-4b16af017228
Identyfikator
8661017958
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble szkolneFoteleKrzesłaStolikiMeble konferencyjne

Wykonawcy

1 przyznane

CESAR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzęstochowa, PL · lot 0
124 525,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00373608 z dnia 2025-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa mebli: biurka, krzesła, stoły dla przestrzeni szkoleniowej BCU w projekcie pn. „Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie energetyka „ w Zespole Szkół w Połańcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. ODDZIAŁU PARTYZANCKIEGO AK „JĘDRUSIE” W POŁAŃCU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292440675

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ruszczańska 23

1.5.2.) Miejscowość: Połaniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-230

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sidor_renata@zspolaniec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zspolaniec.slaskdatacenter.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c7ab5e34-927d-4c66-b4b1-4b16af017228

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa mebli: biurka, krzesła, stoły dla przestrzeni szkoleniowej BCU w projekcie pn. „Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie energetyka „ w Zespole Szkół w Połańcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7ab5e34-927d-4c66-b4b1-4b16af017228

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00373608

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00121122/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup i dostawa mebli: biurka, krzesła, stoły dla przestrzeni szkoleniowej BCU w projekcie pn. „Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie energetyka „ w Zespole Szkół w Połańcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

środki Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00271472

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Na zamówienia składa się dostawa wraz w wniesieniem mebli:

1. Biurko szkolne z szafką i szufladami -10 szt.
2. Biurko narożne z kontenerem prawostronne / lewostronne -3 szt.
3. Stolik komputerowy z ruchoma półka 1-os - 40 szt.
4. Szafa kartotekowa -13 szt.
5. Krzesło konferencyjne - 20 szt.
6. Stół konferencyjny – zestaw 1 - szt.
7. Fotel biurowy - 13 szt.
8. Sofa Szkolna narożna - 4 szt.
9. Stolik okolicznościowy - 3 szt.
10. Krzesło okolicznościowe - 12 szt.
11. Krzesło do komputerowa - 124 szt.
12. Stolik pod projektor - 6 szt.
Wymagania:
1. Wszystkie dostarczone meble muszą być fabrycznie nowe i pochodzić z bieżącej produkcji.
2. Wszystkie meble winny spełniać wymagania wytrzymałościowe tj. zamki, okucia oraz rolki i kółka meblowe – II kl. wytrzymałości.
3. Krzesła muszą posiadać atest trudnopalności i ścieralności tapicerki zgodnie z polskimi normami.
4. Okres gwarancji minimum 12 miesięcy.
5. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia zmontowanych mebli biurowych na własny koszt do siedziby Zamawiającego.
6. W cenę należy wliczyć wniesienie i ustawienie w pomieszczeniach magazynowych Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39160000-1 - Meble szkolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39113100-8 - Fotele

39112000-0 - Krzesła

39143310-2 - Stoliki

39153000-9 - Meble konferencyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 124525,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 258411,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 124525,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cesar Group

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 527894245

7.3.3) Ulica: gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 55/3

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-200

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 124525,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2025-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy