Dostawa siłomierza piezoelektrycznego dedykowanego do pomiaru składowych siły skrawania

POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00470904
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00470904/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-26 12:25
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-98a7decc-dab0-45c9-9827-94469c1cbdf9
Identyfikator
8130266999
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia pomiarowe i sterujące

Wykonawcy

1 przyznane

Kistler Eastern Europe s.r.o.Praha 4, CZ · lot 0
28 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00470904 z dnia 2024-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa siłomierza piezoelektrycznego dedykowanego do pomiaru składowych siły skrawania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001749

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Powstańców Warszawy 12

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 8653888

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dorzech@prz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.prz.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Uczelnia Wyższa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa siłomierza piezoelektrycznego dedykowanego do pomiaru składowych siły skrawania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98a7decc-dab0-45c9-9827-94469c1cbdf9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00470904

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00021547/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.28 Zakup siłomierza

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00425608

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NA/P/139/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 28000,00 EUR

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Siłomierz piezoelektryczny dedykowany do pomiaru składowych siły skrawania o następujących parametrach (bez adapterów montażowych, uchwytów narzędzi itp.):
• Zakres pomiaru Fx,Fy,Fz min. +/- 10kN
• Kalibrowane zakresy pracy 100%, 10%, 1% pełnego zakresu pomiaru.
• Próg zadziałania <0,01 N (z odpowiednim wzmacniaczem)
• Czułość nominalna: dla Fx, Fz min. +/-8pc/N, dla Fy min. +/-4pC/N
• Liniowość nie gorsza niż +/- 0,3% (dla każdego ze skalibrowanych zakresów)
• Częstotliwość własna: min. 3,5kHz we wszystkich osiach fn(x), fn(y), fn(z)
• Stopień ochrony IP67 lub wyższy
• Powierzchnia montażowa min. 100x80mm
Gwarancja 12 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38424000-3 - Urządzenia pomiarowe i sterujące

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28000,00 EUR

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 28000,00 EUR

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28000,00 EUR

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kistler Eastern Europe s.r.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: CZ27861708

7.3.3) Ulica: Budějovická

7.3.4) Miejscowość: Praha 4

7.3.5) Kod pocztowy: 140 00

7.3.7.) Kraj: Republika Czeska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28000,00 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-14
2024-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy