Remont Szkoły Podstawowej w Ostrorogu
GMINA OSTRORÓG
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00470920
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00470920/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-26 12:27
- Lokalizacja
- Ostroróg, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-533f7e01-e30e-452d-a242-917db4bd1c8c
- Identyfikator
- 7872079111
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00470920 z dnia 2024-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont Szkoły Podstawowej w Ostrorogu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSTRORÓG
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258253
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wroniecka 14
1.5.2.) Miejscowość: Ostroróg
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-560
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 61 29 31 710
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ostrorog.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostrorog.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ostrorog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont Szkoły Podstawowej w Ostrorogu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-533f7e01-e30e-452d-a242-917db4bd1c8c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00470920
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008888/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont Szkoły Podstawowej w Ostrorogu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00408717
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont budynku Szkoły Podstawowej w Ostrorogu położonej przy ul. Jana Ostroroga 14, który obejmuje w szczególności:
- przebudowę II piętra budynku – prace budowlane i wykończeniowe,
- wymianę stolarki okiennej na II piętrze budynku,
- instalację CO na II piętrze budynku wraz z modernizację istniejącej kotłowni ,
- instalację fotowoltaiczną wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną wymaganą do przyłączenia do sieci,
- instalację elektryczną wraz z oświetleniem na II piętrze budynku,
- instalację wodociągowo-kanalizacyjną na II piętrze budynku,
- instalację wentylacji i systemów ogrzewania na II piętrze budynku,
- wyposażenie sal lekcyjnych w meble i sprzęt edukacyjny.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ Dokumentacji technicznej oraz załączniku nr 1a Przedmiary robót.
2. Zadanie jest dofinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39715210-2 - Urządzenia centralnego ogrzewania
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
09332000-5 - Instalacje słoneczne
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
09321000-5 - Gorąca woda
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
42521000-4 - Urządzenia do odprowadzania dymu
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 11.07.2024 r. wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Remont Szkoły Podstawowej w Ostrorogu”. Termin składania ofert upływał w dniu 26.08.2024 r., o godz. 09:00. Do tego czasu nie wpłynęła żadna oferta w przedmiotowym postępowaniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |