Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Lwówek Śląski z podziałem na części
Gmina i Miasto Lwówek Śląski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00470936
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00470936/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-26 12:30
- Lokalizacja
- Lwówek Śląski, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-437da3d0-fb35-4631-82f2-02786091fb4f
- Identyfikator
- 6161003030
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00470936 z dnia 2024-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Lwówek Śląski z podziałem na części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina i Miasto Lwówek Śląski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000530643
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Wojska Polskiego 25A
1.5.2.) Miejscowość: Lwówek Śląski
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-600
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lwowekslaski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lwowekslaski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/lwowekslaski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Lwówek Śląski z podziałem na części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-437da3d0-fb35-4631-82f2-02786091fb4f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00470936
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00069060/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa oświetlenia ulicznego przy drodze gminnej nr 301 w obrębie Płóczki Dolne
1.1.6 Budowa oświetlenia ulicznego w m. Niwnice
1.1.7 Budowa oświetlenia ulicznego w m. Włodzice Małe
1.1.8 Budowa oświetlenia ulicznego w m. Włodzice Wielkie
1.1.9 Zakup i montaż 9 lamp oświetleniowych przy drogach szutrowych w m. Rakowice Wielkie
1.1.10 Zakup i montaż lamp chodnikowych przy działkach nr 185,92/1,66,79/21 w m. Mojesz
1.1.15 Budowa oświetlenia na terenie sołectwa Radłówka (przy budynkach nr 35,28,1,6,29,31,32,33,60,23,22,21,20,19,18,17) Gmina Lwówek Śląski
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00405979
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.40.2024.SK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania:Zakup oraz montaż lamp ulicznych na odcinku drogi powiatowej 2515 D od budynku Kopalni Nowy Ląd w Niwnicach na działce nr 67/53 obręb 0030 Niwnice.
Zakres prac obejmuje
Zakup, dostawa i montaż lamp oświetleniowych – 3 szt. (L1/9, L1/10, L1/11) wraz z zasilaniem (podłączeniem) do oświetlenia wykonanego w 2023 r. przy drodze powiatowej 2515D w sołectwie Niwnice, 59-600 Lwówek Śląski na podstawie dokumentacji projektowej autorstwa mgr. inż. Joachima Borowskiego, inż. Wiesława Borowskiego, Macieja Borowskiego, która stanowi zał. Nr 10 do SWZ. Projektowane oprawy zostaną zasilone z istniejących obwodów oświetleniowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45000000-7 - Roboty budowlane
71355200-3 - Wykonywanie badań
4.5.5.) Wartość części: 15000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania:Budowa oświetlenia we wsi Włodzice Wielkie (wykonanie oświetlenia na odcinku drogi uwzględnionej w projekcie oświetlenia drogowego z roku 2022).
Zakres prac obejmuje:
Montaż dwóch lamp oświetleniowych w miejscowości Włodzice Wielkie przy działce nr 264/1, (L1/23, L1/22), zgodnie z dokumentacją projektową autorstwa mgr. inż. Jędrzeja Komana, która stanowi zał. nr 11 do SWZ. Projektowane lampy zostaną zasilone z istniejącego obwodu oświetleniowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45000000-7 - Roboty budowlane
71355200-3 - Wykonywanie badań
4.5.5.) Wartość części: 4460,74 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania:Realizacja projektu zakupienia i zamontowania 9 lamp oświetleniowych przy drogach szutrowych: droga nr 276 – 3 lampy, droga 364/1 – 3 lampy, droga nr 94 – 3 lampy w Rakowicach Wielkich (uruchomienie trzech zamontowanych lamp oświetleniowych przy drodze szutrowej nr 276 w Rakowicach Wielkich).
Zakres prac obejmuje:
Zakres robót obejmuje budowę przyłącza elektroenergetycznego wraz z pracami porządkującymi teren, zgodnie z dokumentacją projektową autorstwa mgr. inż. Jędrzeja Komana, która stanowi zał. nr 12 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45000000-7 - Roboty budowlane
71355200-3 - Wykonywanie badań
4.5.5.) Wartość części: 12500 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Włodzice Małe (realizacja projektu oświetlenia ulicznego w Włodzicach Małych, droga 2295D od nr budynku 11A do 7, droga 65/1 od nr budynku 24 do 25, droga od nr budynku 51 do 57, droga 406/4 od nr budynku 58 do 60).Zakres prac obejmuje:
Montaż 2 lamp oświetleniowych w miejscowości Włodzice Małych przy drodze 2295D od nr budynku 11A do 7, (L1/1 i L1/2), zgodnie z dokumentacją projektową autorstwa mgr. inż. Joachima Borowskiego, inż. Wiesława Borowskiego, Macieja Borowskiego która stanowi zał. Nr 13 do SWZ. Projektowane oprawy zostaną zasilone z istniejącego oświetlenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45000000-7 - Roboty budowlane
71355200-3 - Wykonywanie badań
4.5.5.) Wartość części: 11962 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania: Montaż oświetlenia ulicznego przy drodze gminnej nr 301 w sołectwie Płóczki Dolne.Zakres prac obejmuje:
Montaż 2 lamp oświetleniowych wraz z pracami porządkującymi teren. (L1/4, L1/5). Trasa projektowanej linii kablowej oświetlenia drogowego przebiegająca przez dz. nr 301, obręb 0016 Płóczki Dolne - Gmina Lwówek Śląski, zgodnie z dokumentacją projektową autorstwa mgr. inż. Jędrzeja Komana, która stanowi zał. nr 14 do SWZ. Projektowane oprawy zostaną zasilone z istniejących obwodów oświetleniowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45000000-7 - Roboty budowlane
71355200-3 - Wykonywanie badań
4.5.5.) Wartość części: 8000 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania: Zakup lamp chodnikowych i montaż z 2022 r. przy działkach nr 79/21 w sołectwie Mojesz.Zakres prac obejmuje:
Montaż 2 lamp oświetleniowych wraz z pracami porządkującymi teren (2/1, 2/2). Trasa projektowanej linii kablowej oświetlenia drogowego przebiega przez dz. nr 66 obręb 0011 Mojesz - Gmina Lwówek Śląski, zgodnie z dokumentacją projektową autorstwa mgr. inż. Jędrzeja Komana, która stanowi zał. nr 15 do SWZ. Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania przecisku , zlokalizowanej na trasie między lampą nr 2/1, a istniejącą, zgodnie z projektem zagospodarowania terenu, rysunek nr 2. Projektowane oprawy zostaną zasilone z istniejących obwodów oświetleniowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45000000-7 - Roboty budowlane
71355200-3 - Wykonywanie badań
4.5.5.) Wartość części: 14421,72 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania:Budowa oświetlenia na terenie sołectwa Radłówka (przy budynkach nr 35, 28, 1, 6, 29, 31, 32, 33, 60, 23, 22, 21, 20, 19, 18, 17, Gmina Lwówek Śląski.
Zakres prac obejmuje:
Montaż jednej lampy oświetleniowej wraz z pracami porządkującymi teren (L1/1) oraz postawienie szafek – tj. szafka pomiarowa - 1P oraz oświetleniowa - S0-1. Trasa projektowanej linii kablowej oświetlenia drogowego przebiegającego przez dz. nr 461- przy budynku nr 62, obręb 0018 Radłówka, zgodnie z dokumentacją projektową autorstwa inż. Wiesława Borowskiego, mgr. Inż. Joachima Borowskiego, Macieja Borowskiego, która stanowi zał. nr 16 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 11962 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art 263.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |