Skwerek rozrywki im. Jana Cyraniaka w Żmigrodzie

Zespół Placówek Kultury

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00374112
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00374112/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-13 11:09
Lokalizacja
Żmigród, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ade3d2f1-7e00-4571-966d-f87603e0cf92
Identyfikator
9150004056
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychWznoszenie ogrodzeńObiekty rekreacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00374112 z dnia 2025-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Skwerek rozrywki im. Jana Cyraniaka w Żmigrodzie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Placówek Kultury

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930741021

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wrocławska 12

1.5.2.) Miejscowość: Żmigród

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-140

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@zpk-zmigrod.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zpk-zmigrod.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ade3d2f1-7e00-4571-966d-f87603e0cf92

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Skwerek rozrywki im. Jana Cyraniaka w Żmigrodzie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ade3d2f1-7e00-4571-966d-f87603e0cf92

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00374112

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00329924

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na realizacji zadania pn.: Skwerek im. Jana Cyraniaka w Żmigrodzie
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z zagospodarowaniem terenu publicznego na terenie Gminy Żmigród, obejmujących w szczególności:
• budowę ścieżek pieszych i nawierzchni utwardzonych,
• wykonanie nasadzeń zieleni niskiej i wysokiej,
• montaż ogrodzenia,
• instalację elementów małej architektury (ławki, kosze, tablice),
• roboty towarzyszące i wykończeniowe niezbędne do prawidłowego użytkowania terenu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik „Dokumentacja projektowa”

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 359000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 672950,22 PLN

2025-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane