Postępowanie prowadzone w trybie z wolnej ręki dotyczy organizacji szkoleń z zakresu aplikowania o fundusze UE.

Wojewódzki Urząd Pracy we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00374352
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00374352/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-13 11:57
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-91fc3fb6-f024-4f2a-b189-8e9509c46fa7
Identyfikator
8862566413
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenioweUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi hotelarskieUsługi dostarczania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

AKADEMIA DLA BIZNESU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
422 505 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00374352 z dnia 2025-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Postępowanie prowadzone w trybie z wolnej ręki dotyczy organizacji szkoleń z zakresu aplikowania o fundusze UE.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Urząd Pracy we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 891129301

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Eugeniusza Kwiatkowskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 52-407

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wroclaw.dwup@dwup.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dwup.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Postępowanie prowadzone w trybie z wolnej ręki dotyczy organizacji szkoleń z zakresu aplikowania o fundusze UE.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91fc3fb6-f024-4f2a-b189-8e9509c46fa7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00374352

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038186/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.16 Szkolenia trzydniowe wyjazdowe (sala, noclegi, catering,trenerzy)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Szkolenia są częścią projektu nr FEDS.11.01-IZ.00-0002/24 pn. „Wsparcie beneficjentów Programu FEDS 2021-2027 EFS+”, w ramach Priorytetu nr 11 „Pomoc techniczna EFS+”, Działania nr 11.01. „Pomoc techniczna EFS+” Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027. 4. Zamówienie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W wyniku przeprowadzonego postępowania publicznego nr 14/2025, dotyczącego organizacji szkoleń z zakresu aplikowania o fundusze UE, realizowanych w ramach projektu „Wsparcie Beneficjentów Programu FEDS 2021 – 2027 EFS+”, wszystkie oferty złożone w tym postępowaniu zostały odrzucone. W związku z tym Zamawiający, na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024.1320 ze zm.), unieważnił postępowanie. W konsekwencji zgodnie z powyższą podstawą prawną, zamówienie zostanie przeprowadzone w trybie z wolnej ręki.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-631e9788-65c3-4d45-8f60-eec0b8200a8e

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 17/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 388375,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Kompleksowa usługa przeprowadzenia trzech 3-dniowych szkoleń z zakresu aplikowania
o fundusze UE oraz prowadzenia i rozliczania projektów, w ramach projektu pn. „Wsparcie beneficjentów Programu FEDS 2021-2027 EFS+”.
2. Szkolenia trzydniowe w formie warsztatowej – 3 szkolenia dla dwóch grup jednocześnie po min. 10 osób a max. 15 osób (razem min. 20 osób a max. 30 osób).
W ramach organizacji szkoleń Wykonawca zobowiązuje się w szczególności do zapewnienia:
a. Sal szkoleniowych
b. Usługi hotelowej dla uczestników szkolenia
c. Usługi gastronomicznej dla uczestników szkolenia
d. Trenerów z zakresu Funduszy Europejskich w nowej perspektywie 2021-2027
e. Materiałów szkoleniowych.
3. Szkolenia są częścią projektu nr FEDS.11.01-IZ.00-0002/24 pn. „Wsparcie beneficjentów Programu FEDS 2021-2027 EFS+”, w ramach Priorytetu nr 11 „Pomoc techniczna EFS+”, Działania nr 11.01. „Pomoc techniczna EFS+” Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027.
4. Zamówienie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 422505,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 422505,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 422505,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Akademia Dla Biznesu sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7292751891

7.3.3) Ulica: Lelewela

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 93-166

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 422505,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-02-27

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

2025-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi