„Termomodernizacja budynku Zakładu Gospodarki Komunalnej w Bolkowie wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej” - Polski Ład edycja 8/2023

Gmina Bolków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00471088
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00471088/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-26 13:04
Lokalizacja
Bolków, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d33f5d33-2a2b-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
6951399915
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneIzolacja cieplnaRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty izolacyjneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyKładzenie rynienInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty na placu budowyRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie infrastruktury okablowaniaRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ PIKSAKamienna Góra, PL · lot 0
596 145,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00471088 z dnia 2024-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja budynku Zakładu Gospodarki Komunalnej w Bolkowie wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej” - Polski Ład edycja 8/2023

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bolków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390767883

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek

1.5.2.) Miejscowość: Bolków

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-420

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@bolkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bolkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/bolkow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Termomodernizacja budynku Zakładu Gospodarki Komunalnej w Bolkowie wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej” - Polski Ład edycja 8/2023

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d33f5d33-2a2b-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00471088

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053258/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Termomodernizacja budynku Zakładu Gospodarki Komunalnej w Bolkowie wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej- Polski Ład Edycja 8/2023

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00368208

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ID.271.21.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane dla zadania pn.: „Termomodernizacja budynku Zakładu Gospodarki Komunalnej w Bolkowie wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej”– Polski Ład Edycja 8/2023 w ramach dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.
Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, obejmujące:
1. docieplenie stropodachu budynku biurowego wraz z wykonaniem nowego pokrycia dachowego;
2. docieplenie ścian zewnętrznych budynku biurowego wraz z wykonaniem nowej elewacji (w tym roboty towarzyszące minn.: obróbki blacharskie, rynny i rury spustowe i inne);
3. montaż odnawialnego źródła ciepła tj. instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku gospodarczego oraz montaż pompy ciepła,
4. wymiana pokrycia dachowego na budynku gospodarczym (przed instalacją paneli fotowoltaicznych).

Charakterystyczne parametry obiektu budowlanego:
• powierzchnia zabudowy – 131,87 m2
• powierzchnia użytkowa – 197,83 m2
• kubatura części ogrzewanej – 494,58 m3
• budynek niski (N)
• ilość kondygnacji – 2 kondygnacje nadziemne
• powierzchnia dachy do wymiany bud. gospodarczy - ok. 260,- m2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45321000-3 - Izolacja cieplna

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261320-3 - Kładzenie rynien

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 596145,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 697410,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 596145,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TB System Tomasz Piksa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6141477664

7.3.3) Ulica: ul. Browarowa 1

7.3.4) Miejscowość: Kamienna Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 58-400

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 596145,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-10-30
2024-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane