Budowa budynku kancelarii Leśnictwa Kumów

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Chełm

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00375536
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00375536/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-14 00:10
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-001337b3-a31c-4972-980f-f09b46f5f12c
Identyfikator
5630004628
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznejRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneBetonowanieWykonywanie konstrukcji dachowychWykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachówRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówKładzenie glazuryKładzenie terakotyRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeOchrona odgromowaRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalacje zasilania elektrycznegoRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczne

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ KRZOWSKIWłodawa, PL · lot 0
525 279,35 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00375536 z dnia 2025-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku kancelarii Leśnictwa Kumów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Chełm

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110016875

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Hrubieszowska 123

1.5.2.) Miejscowość: Chełm

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 82 560 32 98

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: chelm@lublin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://chelm.lublin.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_chelm

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka Leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku kancelarii Leśnictwa Kumów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-001337b3-a31c-4972-980f-f09b46f5f12c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00375536

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00253020/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa budynku kancelarii leśnictwa Kumów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00274408

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.12.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 403083,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku kancelarii leśnictwa Kumów, odcinków doziemnych instalacji wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej, zbiornika na ścieki sanitarne o poj. 8 m3 i zalicznikowej instalacji elektrycznej doziemnej. Lokalizacja: Gmina Leśniowice, obręb Alojzów, działka nr ewid.: 526. Budynek projektowany w formie prostokąta, parterowy bez podpiwniczenia z dachem o konstrukcji drewnianej z wiązarów drewnianych, pokrytym blachodachówką. Budynek o konstrukcji szkieletowej drewnianej,ocieplony wełną mineralną. Na funkcję budynku składa się pomieszczenie biurowe wraz
z wydzielonym zapleczem socjalnym, poczekalnią dla interesantów, pomieszczeniem gospodarczym, węzeł sanitarny oraz weranda. Przyjęte rozwiązania materiałowe typowe dla tego typu zabudowy. Zastosowano konstrukcję szkieletową drewnianą z zewnętrznym ociepleniem, wykończonym deskami iglastymi, malowanymi. Projektowany budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, w tym poruszających się na wózku inwalidzkim. Konstrukcja odpowiada Polskim Normom dotyczącym projektowania
i obliczania konstrukcji. Obiekt został zaprojektowany z materiałów i wyrobów
posiadających dopuszczenie i certyfikaty do stosowania w budownictwie, a także w taki sposób aby nie stanowił zagrożenia dla higieny i zdrowia użytkowników. Obiekt nie będzie źródłem emisji gazów toksycznych, szkodliwych pyłów, niebezpiecznego promieniowania, nie będzie zanieczyszczał wody ani gleby. Usytuowanie budynku na działce oraz sposób zagospodarowania terenu nie narusza zasad określonych w obowiązujących przepisach, a w szczególności w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.
Dane budynku:
Powierzchnia zabudowy – 63,10 m2
Powierzchnia użytkowa – 52,98 m2
Kubatura – 189,30 m3
Wysokość – 4,98 m
Wymiary zewnętrzne budynku – 9,86 m x 6,40 m
Liczba kondygnacji –1

W ramach realizacji zamówienia do zakresu zamówienia (po stronie Wykonawcy) należy również wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej zagospodarowania terenu z przyłączami oraz potwierdzonym przyjęciem do państwowego zasobu geodezyjnego prowadzonego przez właściwego Starostę Powiatowego.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają odpowiednio: dokumentacja projektowa, tj. projekt budowlany (branża ogólno-budowlana, branża sanitarna, branża elektryczna), przedmiar robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, które stanowią załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45262300-4 - Betonowanie

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45431200-9 - Kładzenie glazury

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 525279,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 567912,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 525279,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DREW-BUD Andrzej Krzowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5651025363

7.3.4) Miejscowość: Żłobek

7.3.5) Kod pocztowy: 22-200

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 525279,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 161 dni

2025-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane