Wymiana uszkodzonego odcinka kanalizacji sanitarnej przed budynkiem „A” Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu przy al. Niepodległości 16/18

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00375568
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00375568/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-14 07:33
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e315fd17-069e-453d-a835-e424e24a6367
Identyfikator
7781012911
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00375568 z dnia 2025-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana uszkodzonego odcinka kanalizacji sanitarnej przed budynkiem „A” Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu przy al. Niepodległości 16/18

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514331

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Niepodległości 16/18

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-713

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: skop@poznan.uw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.poznan.uw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://poznan-uw.logintrade.net/zapytania_email,205417,1e8192e5b19dc69d01241b233db4fad4.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana uszkodzonego odcinka kanalizacji sanitarnej przed budynkiem „A” Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu przy al. Niepodległości 16/18

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e315fd17-069e-453d-a835-e424e24a6367

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00375568

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00047740/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Wymiana uszkodzonego odcinka kanalizacji sanitarnej przed budynkiem Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu przy al. Niepodległości 16/18

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00356945

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OA-VII.272.5.35.2025.4

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 66379,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana uszkodzonego odcinka kanalizacji sanitarnej przed budynkiem „A” Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu przy al. Niepodległości 16/18.
2. Szczegółowy zakres robót budowlanych i sposób ich realizacji został określony: w opisie przedmiotu zamówienia, przedmiarze, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, które stanowią załącznik nr 4 do SWZ.
3. Prace nie ujęte w przedmiarze, ale konieczne do realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w zaoferowanej cenie zamówienia.
4. Zamawiający umożliwia dokonanie wizji lokalnej miejsca realizacji przedmiotu zamówienia, po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu z p. Dorotą Daćkus, tel. 61 854 16 86 lub p. Sylwią Rogalską, tel. 61 854 14 27.
5. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił min. 36 miesięcznej gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia, licząc od dnia podpisania (bez uwag) końcowego protokołu odbioru robót.
6. Wykonawca zobowiązany jest do wygrodzenia i oznaczenia wejścia do budynku i wjazdu na parking, przez cały okres realizacji przedmiotu zamówienia.
7. Zamawiający przewiduje wymagania, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy, tj. Zamawiający wymaga, aby wszystkie osoby wykonujące roboty budowlane były zatrudnione na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie
postępowania jest nieuzasadnione.
W związku z nagłym powiększeniem się uszkodzenia odcinka kanalizacji sanitarnej, mogącym skutkować poważnymi konsekwencjami w funkcjonowaniu urzędu, konieczne stało się natychmiastowe usunięcie awarii.
2025-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane