Utrzymanie i konserwacja nawierzchni drogi leśnej w leśnictwach: Śmiłowice 1318, Panewnik 1131, Giszowiec 0210, 722 Murcki 703, Podlesie 1002

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO KATOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00375753
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00375753/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-14 08:46
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9caaf85e-5e02-4b67-88c7-71e257bd0b72
Identyfikator
6340003696
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty odwadniająceRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

5 przyznanych

BHTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
38 376 PLN
OPITEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChełm Śląski, PL · lot 1
39 458,4 PLN
ANDRZEJ DYSZYCeliny, PL · lot 2
94 334,65 PLN
REMIGIUSZ KOWALSKIMiasteczko Śląskie, PL · lot 3
61 322,88 PLN
BHTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 4
168 447,02 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00375753 z dnia 2025-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utrzymanie i konserwacja nawierzchni drogi leśnej w leśnictwach:
Śmiłowice 1318, Panewnik 1131, Giszowiec 0210, 722 Murcki 703, Podlesie 1002

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO KATOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272536250

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kijowska 37 B

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-754

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: 322525141

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: katowice@katowice.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://katowice.katowice.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl/tender/68893/summary

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka Leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utrzymanie i konserwacja nawierzchni drogi leśnej w leśnictwach:
Śmiłowice 1318, Panewnik 1131, Giszowiec 0210, 722 Murcki 703, Podlesie 1002

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9caaf85e-5e02-4b67-88c7-71e257bd0b72

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00375753

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00165932/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Utrzymanie i konserwacja dróg leśnych w Nadleśnictwie Katowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00312039

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 298440,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Bieżące utrzymanie i konserwacja nawierzchni drogi leśnej w Nadleśnictwie
Katowice, uszkodzonych w wyniku gwałtownych opadów deszczu w 2024 roku – nr 1318 w leśnictwie Śmiłowice. Wykonanie prac związanych z bieżącym utrzymaniem i konserwacją wyżej
wymienionych dróg leśnych. Prace polegające na uzupełnieniu ubytków, wybojów i kolein
w nawierzchni kruszywem naturalnym łamanym. Szczegółowy opis przedmiotu
zamówienia określa dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik do SWZ.
Sposób konserwacji i wykonywania poszczególnych robót został określony w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWIOR).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 14800 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Bieżące utrzymanie i konserwacja nawierzchni drogi leśnej w Nadleśnictwie
Katowice, uszkodzonych w wyniku gwałtownych opadów deszczu w 2024 roku – nr 1131 w leśnictwie Panewnik. Wykonanie prac związanych z bieżącym utrzymaniem i konserwacją wyżej
wymienionych dróg leśnych. Prace polegające na uzupełnieniu ubytków, wybojów i kolein
w nawierzchni kruszywem naturalnym łamanym. Szczegółowy opis przedmiotu
zamówienia określa dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik do SWZ.
Sposób konserwacji i wykonywania poszczególnych robót został określony w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWIOR).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.) Wartość części: 16240 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Bieżące utrzymanie i konserwacja nawierzchni drogi leśnej w Nadleśnictwie
Katowice, uszkodzonych w wyniku gwałtownych opadów deszczu w 2024 roku – nr 210 i 722 w leśnictwie Giszowiec.
Wykonanie prac związanych z bieżącym utrzymaniem i konserwacją wyżej
wymienionych dróg leśnych. Prace polegające na uzupełnieniu ubytków, wybojów i kolein
w nawierzchni kruszywem naturalnym łamanym. Szczegółowy opis przedmiotu
zamówienia określa dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik do SWZ.
Sposób konserwacji i wykonywania poszczególnych robót został określony w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWIOR).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.) Wartość części: 70640 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Bieżące utrzymanie i konserwacja nawierzchni drogi leśnej w Nadleśnictwie
Katowice, droga pożarowa 35 – nr 703 w Leśnictwie Murcki. Wykonanie prac związanych z bieżącym utrzymaniem i konserwacją wyżej
wymienionych dróg leśnych. Prace polegające na uzupełnieniu ubytków, wybojów i kolein
w nawierzchni kruszywem naturalnym łamanym. Szczegółowy opis przedmiotu
zamówienia określa dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik do SWZ.
Sposób konserwacji i wykonywania poszczególnych robót został określony w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWIOR).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.) Wartość części: 52480 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Bieżące utrzymanie i konserwacja nawierzchni drogi leśnej w Nadleśnictwie
Katowice, droga pożarowa 48 – nr 1002 w Leśnictwie Podlesie. Wykonanie prac związanych z bieżącym utrzymaniem i konserwacją wyżej
wymienionych dróg leśnych. Prace polegające na uzupełnieniu ubytków, wybojów i kolein
w nawierzchni kruszywem naturalnym łamanym. Szczegółowy opis przedmiotu
zamówienia określa dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik do SWZ.
Sposób konserwacji i wykonywania poszczególnych robót został określony w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWIOR).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.) Wartość części: 144280 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38376 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 38622 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38376 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BHTEC Sp. Z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9721254787

7.3.3) Ulica: Os. Przyjaźni 15/165

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-688

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38376 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39458,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 40157,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 39458,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Konsorcjum OPITEK Sp. Z o.o. z siedzibą w Chełmie Śląskim

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: USŁUGI TRANSPORTOWE OPITEK HENRYK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6463003363

7.3.3) Ulica: Wołodyjowskiego 33b

7.3.4) Miejscowość: Chełm Śląski

7.3.5) Kod pocztowy: 41-403

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 39458,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 94334,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 131462,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 94334,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DYSZY ANDRZEJ ''IMPART''

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6251008077

7.3.3) Ulica: Męczenników 34

7.3.4) Miejscowość: Celiny

7.3.5) Kod pocztowy: 42-625

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 94334,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61322,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 88756,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 61322,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REMIGIUSZ KOWALSKI F.H.U "REMKOP" REMIGIUSZ KOWALSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6452414045

7.3.3) Ulica: Czarnieckiego 2

7.3.4) Miejscowość: Miasteczko Śląskie

7.3.5) Kod pocztowy: 42-610

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 61322,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 168447,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 274609,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 168447,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BHTEC Sp. Z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9721254787

7.3.3) Ulica: Os. Przyjaźni 15/165

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-688

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 168447,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane