Rewitalizacja terenów rekreacyjnych w mieście

GMINA MIEJSKA ZAWIDÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00471120
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00471120/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-26 13:12
Lokalizacja
Zawidów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-04a7f679-aa99-482f-8ccb-57f68986f4cb
Identyfikator
6151806715
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie kształtowania parków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00471120 z dnia 2024-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja terenów rekreacyjnych w mieście

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA ZAWIDÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PLAC ZWYCIĘSTWA

1.5.2.) Miejscowość: Zawidów

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-970

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zps@zawidow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zawidow.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gm_zawidow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rewitalizacja terenów rekreacyjnych w mieście

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04a7f679-aa99-482f-8ccb-57f68986f4cb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00471120

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049918/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rewitalizacja terenów rekreacyjnych w mieście

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00404283

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1788617,89 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, w których skład wchodzi:
1) Budowa kortu tenisowego na dz. nr 97, Obr. I-Zawidów, przewidywany zakres prac obejmuje niwelację fragmentu terenu – likwidację skarpy we wskazanym w części rysunkowej zakresie oraz podniesienie poziomu terenu bezpośrednio pod projektowanym kortem, budowę systemu drenażu kortu, budowę instalacji oświetlenia kortu – oprawy parkowe, budowę projektowanego kortu tenisowego z nawierzchnią z krótkiej sztucznej trawy tenisowej, montaż wyposażenia kortu, montaż ogrodzenia kortu oraz budowę projektowanego dojścia do obiektu.
2) Rewitalizacja parku miejskiego zlokalizowanego na dz. nr 86, Obr. I-Zawidów, obejmująca: roboty rozbiórkowe nawierzchni z kostki, demontaż urządzeń tj. ławek, sceny, lamp oraz wykonanie nawierzchni z kostki betonowej bezfazowej imitującej nawierzchnię granitową, budowa oświetlenia parkowego i zasilania sceny, montaż zestawu do ćwiczeń (klatka OCR) na nawierzchni piaskowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3136920,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3136920,66 PLN

2024-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane