Wykonanie materiałów edukacyjnych do projektu pt. „Stop Cyberprzemocy – edukacja dla bezpieczeństwa dzieci i młodzieży”.

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00375998
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00375998/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-14 09:45
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9561ec71-a4f2-427b-9c46-fa7502f4179f
Identyfikator
7120104697
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

1 przyznane

VENA ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
174 660 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00375998 z dnia 2025-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie materiałów edukacyjnych do projektu pt. „Stop Cyberprzemocy – edukacja dla bezpieczeństwa dzieci i młodzieży”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430689052

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gabriela Narutowicza 73

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-019

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 47 811 54 15

1.5.8.) Numer faksu: 47 811 15 34

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lu.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubelska.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9561ec71-a4f2-427b-9c46-fa7502f4179f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie materiałów edukacyjnych do projektu pt. „Stop Cyberprzemocy – edukacja dla bezpieczeństwa dzieci i młodzieży”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9561ec71-a4f2-427b-9c46-fa7502f4179f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00375998

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00030001/22/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.20 Wykonanie materiałów edukacyjnych do projektu pt. "Stop Cyberprzemocy - edukacja dla bezpieczeństwa dzieci i młodzieży"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00299912

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 49/1.3.20/25/SZP/U

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 146341,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie materiałów edukacyjnych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie w ramach projektu „Stop Cyberprzemocy – edukacja dla bezpieczeństwa dzieci
i młodzieży”, i obejmuje w szczególności następujący zakres:
1) wykonanie graficznego logo, plakatu i wieloformatowej gry edukacyjnej,
2) wykonanie plakatów i ulotek,
3) wykonanie 3 slajdów do emisji w pojazdach MPK Lublin,
4) wykonanie baneru KPM w Lublinie,
5) nagranie filmu edukacyjnego,
6) wykonanie broszur informacyjnych,
7) zapewnienie materiałów dla uczestników projektu,
8) przeprowadzenie instruktażu z obsługi dla nauczycieli i dzielnicowych,
9) wykonanie odblasków,
10) wykonanie gadżetów dla uczestników projektu,
11) zapewnienie nagród konkursowych dla uczestników konkursu plastycznego,
12) zaprojektowanie wielkoformatowej gry edukacyjnej,
13) zapewnienie gier edukacyjnych dla szkół biorących udział w projekcie.
2. Szczegółowy opis usługi wraz z terminami realizacji poszczególnych etapów zawarty jest
w załączniku nr 1.1 do SWZ – szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
3. Zaoferowane przez wykonawcę materiały winny spełniać wszystkie parametry określone
w poszczególnych pozycjach załącznika nr 1.1 do SWZ.
4. Na potrzeby prawidłowej realizacji zamówienia wykonawca zapewni 5-osobowy zespół skierowany do realizacji projektu. Zamawiający dopuszcza łączenie funkcji osób wymienionych w Rozdziale 6, ust. 2, pkt 4, ppkt b) z zastrzeżeniem, iż zespół skierowany do realizacji projektu nie może składać się z mniej niż 3 (trzech) osób.
5. Zamawiający wymaga akceptacji wzoru umowy w całości.
6. Wykonawca zobowiązuje się do stosowania cen ustalonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
7. Wykonawca jest zobowiązany do realizacji umowy zgodnie z etapami opisanymi w § 2 ust 3 wzoru umowy oraz w załączniku nr 1.1 do SWZ.
8. Wszelkie materiały będą dostarczone do Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, ul. Północna 3, 20-064 Lublin, na koszt i transportem wykonawcy.
9. W przypadku stwierdzenia wad w części przedmiotu zamówienia, Zamawiający może odmówić jego odbioru do czasu usunięcia wad, albo odebrać z zastrzeżeniem usunięcia wad w terminie do 14 dni kalendarzowych (na koszt wykonawcy, liczonych od daty powiadomienia (dopuszczalna droga np. faks, e-mail).
10. Forma i termin płatności faktury VAT - przelew, 30 dni od daty wystawienia faktury VAT przez Zamawiającego. Termin płatności faktury w przypadku wystawienia faktury korygującej VAT lub noty korygującej korekty – 30 dni od daty wystawienia faktury korygującej lub noty korygującej.
11. Zamawiający wymaga przesłania wystawionych faktur VAT na adres: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie, Wydział Zaopatrzenia, ul. Grenadierów 3, 20 – 331 Lublin.
12. Jeżeli Wykonawca będzie wystawiał ustrukturyzowaną fakturę elektroniczną za pośrednictwem platformy, wówczas w polu faktury o nazwie referencja kupującego umieści następujący symbol: LB2K00.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174660,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174660,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 174660,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Vena Art. Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7122650547

7.3.3) Ulica: ul. Projektowa 1

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-209

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 174660,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni

2025-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi