Dostawa artykułów promocyjnych dla Centrum Współpracy Międzynarodowej

Uniwersytet w Siedlcach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00376434
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00376434/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-14 11:17
Lokalizacja
Siedlce, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2edd3dd8-54d2-427f-9f45-dac05ec6dba6
Identyfikator
8210014490
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały reklamoweArtykuły informacyjne i promocyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00376434 z dnia 2025-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów promocyjnych dla Centrum Współpracy Międzynarodowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet w Siedlcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001471

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konarskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Siedlce

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 25 6431955

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: justyna.gabryszewska-gochnio@uws.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uws.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://uws-edu.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa artykułów promocyjnych dla Centrum Współpracy Międzynarodowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2edd3dd8-54d2-427f-9f45-dac05ec6dba6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00376434

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00348784/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.18 Dostawa artykułów promocyjnych dla Centrum Współpracy Międzynarodowej.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00359760

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.290.62.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 21529,55 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów promocyjnych dla Centrum Współpracy Międzynarodowej, według zasad i na warunkach wskazanych w umowie i SWZ wraz
z załącznikami oraz ofercie Wykonawcy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
3. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, wolny od wad, nieużywany.
4. Przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie, wniesienie przedmiotu zamówienia do wskazanego przez Zamawiającego miejsca na terenie miasta Siedlce.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w dniu 04.08.2025 r. ogłosił postępowanie wyznaczając termin składania ofert do 12.08.2025 r. do godz. 10:00. W dniu 11.08.2025 r., w związku z pytaniami Wykonawców, Zamawiający przedłużył termin składania ofert do 19.08.2025 r.
W toku postępowania, już po ogłoszeniu postępowania oraz w związku z pytaniami Wykonawców, Zamawiający stwierdził, że na etapie przygotowania postępowania, w zakresie ustalenia wartości szacunkowej przedmiotu zamówienia oraz przygotowania opisu przedmiotu zamówienia doszło do błędów, co w konsekwencji może mieć wpływ na wynik postępowania oraz w sposób znaczący zawęża krąg potencjalnych Wykonawców, a tym samy narusza zasadę uczciwej konkurencji
i równego traktowania. Na skutek wad na etapie przygotowania postępowania oraz w celu zachowania transparentności postępowania Zamawiający na podstawie art. 256 unieważnia postępowanie przed otwarciem ofert.
2025-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy