Dostawa materiałów opatrunkowych i sprzętu medycznego jednorazowego użytku.

SAMODZIELNE PUBLICZNE POGOTOWIE RATUNKOWE W KROŚNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00376495
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00376495/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-14 11:32
Lokalizacja
Krosno, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7e9fb80b-47dc-4424-81d2-bfc8b67c0367
Identyfikator
6842127313
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczneRękawice jednorazowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00376495 z dnia 2025-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiałów opatrunkowych i sprzętu medycznego jednorazowego użytku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNE PUBLICZNE POGOTOWIE RATUNKOWE W KROŚNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370441499

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Grodzka 45

1.5.2.) Miejscowość: Krosno

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 13 43 202 22

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pogotowie.ratunkowe@999krosno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.999krosno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7e9fb80b-47dc-4424-81d2-bfc8b67c0367

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa materiałów opatrunkowych i sprzętu medycznego jednorazowego użytku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e9fb80b-47dc-4424-81d2-bfc8b67c0367

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00376495

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00046788/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup materiałów opatrunkowych i sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla SPPR w Krośnie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00095111

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPPR-ZP/2/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego i rękawiczek jednorazowego użytku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo – cenowy - Załącznik nr 1A do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18424300-0 - Rękawice jednorazowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu odrzucono wszystkie złożone oferty.
2025-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy