Robota budowlana polegającą na posadowieniu i podłączeniu do mediów 35 kontenerów mieszkalnych i 3 sanitarnych na terenie kompleksu wojskowego JW Nr 6021 przy ul. Żwirki i Wigury 9/1 w Warszawie.

Jednostka Wojskowa Nr 6021

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00376750
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00376750/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-14 12:20
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d714d261-590c-4310-8478-b5bb221a1780
Identyfikator
5222998740
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneUsługi projektowania architektonicznego

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM SOJKATuczępy, PL · lot 0
631 448,29 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00376750 z dnia 2025-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Robota budowlana polegającą na posadowieniu i podłączeniu do mediów
35 kontenerów mieszkalnych i 3 sanitarnych na terenie kompleksu wojskowego JW Nr 6021 przy ul. Żwirki i Wigury 9/1 w Warszawie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Jednostka Wojskowa Nr 6021

1.3.) Oddział zamawiającego: Jednostka Wojskowa Nr 6021

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146268471

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żwirki i Wigury 9/13

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-909

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 261848051

1.5.8.) Numer faksu: 261847577

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ozgst.zampub@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ozgst.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ozgst

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Robota budowlana polegającą na posadowieniu i podłączeniu do mediów
35 kontenerów mieszkalnych i 3 sanitarnych na terenie kompleksu wojskowego JW Nr 6021 przy ul. Żwirki i Wigury 9/1 w Warszawie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d714d261-590c-4310-8478-b5bb221a1780

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00376750

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00027517/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Roboty ogólnobudowlane i konserwacyjne budynków administrowanych przez Zamawiającego.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00113692

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 14/2025/TP/INFR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2413167,59 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 842942,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: robota budowlana polegająca na posadowieniu
i podłączeniu do mediów 35 kontenerów mieszkalnych i 3 sanitarnych na terenie kompleksu wojskowego Jednostki Wojskowej Nr 6021 przy ul. Żwirki i Wigury 9/13 w Warszawie.

Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
45000000-7 Roboty budowlane;
45330000-9 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne;
45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne;
71220000-6 Usługi projektowania architektonicznego.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki do SWZ tj.: Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (załącznik nr 1), Przedmiar Robót (załącznik nr 1.1), Koncepcja podłączenia kontenerów (załącznik nr 1.2), Projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 9) oraz Opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 11).
ZAMAWIAJĄCY nie dopuszcza składania ofert częściowych. Uzasadnienie braku podziału na części: brak wskazań do podziału zamówienia. Okoliczność uzasadniająca rezygnację z podziału na części: nadmierne trudności oraz brak koordynacji różnych branż, skutkujący poważną groźbą nieprawidłowej realizacji zamówienia.
Uwaga! W związku z zastosowaniem klauzuli społecznej ZAMAWIAJĄCY wymaga zatrudnienia przez WYKONAWCĘ i/lub PODWYKONAWCĘ na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy, tj. pracowników wykonujących następujące czynności:
1) kierownik robót skierowany do kierowania robotami budowlanymi w specjalności budownictwo,
2) monter instalacji elektrycznych (2 os.),
3) monter instalacji sanitarnych (2 os.),
4) robotnik budowlany (2 os.),
5) brukarz / kamieniarz (2 os.),
6) ślusarz / spawacz (2 os.),
7) operator dźwigu (1 os.)
- przez cały okres wykonywania tych czynności.
ZAMAWIAJĄCY wprowadza zastrzeżenia wskazujące na obowiązek osobistego wykonania przez WYKONAWCĘ kluczowych budowlanych części zamówienia tj.:
1) prace instalacyjne (elektryczne, wodno-kanalizacyjne).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 631448,29 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 721760,68 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 631448,29 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Adam Sojka Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ADBUD

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6551826420

7.3.4) Miejscowość: Tuczępy

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 631448,29 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2025-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane