TP.D.DN NŻ.39.25_Zakup wraz z dostawą mięsa i wyrobów wędliniarskich
SZPITAL WOJEWÓDZKI W OPOLU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00376766
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00376766/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-08-14 12:23
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-428fa216-c275-4951-8809-80425d29db1f
- Identyfikator
- 7543106048
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00376766 z dnia 2025-08-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
TP.D.DN NŻ.39.25_Zakup wraz z dostawą mięsa i wyrobów wędliniarskich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL WOJEWÓDZKI W OPOLU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531418151
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Augustyna Kośnego 53
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-372
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 77 44 33 121; 77 44 33 100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargidlg@szpital.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpital-opole.logintrade.net/zapytania_email,203668,640d1f2fbf699bcf6074e420253029be.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością samorządu województwa opolskiego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
TP.D.DN NŻ.39.25_Zakup wraz z dostawą mięsa i wyrobów wędliniarskich2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-428fa216-c275-4951-8809-80425d29db1f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00376766
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00115124/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Zakup wraz z dostawą wieprzowych i drobiowych wyrobów wędliniarskich
1.2.6 Zakup wraz z dostawą mięsa wołowego, wieprzowego oraz drobiowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00320276
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP.D.DN NŻ.39.25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 625665,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup wieprzowych wyrobów wędliniarskich na okres 12 miesięcy - ZADANIE NR 1 .Szczegółowy opis, zakres przedmiotu zamówienia oraz terminy realizacji określone zostały:
1) we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ,
2) w FORMULARZACH CENOWYCH stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ,
3) w FORMULARZU OFERTOWYM stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
4.5.5.) Wartość części: 1174,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup drobiowych wyrobów wędliniarskich na okres 12 miesięcy - ZADANIE NR 2.Szczegółowy opis, zakres przedmiotu zamówienia oraz terminy realizacji określone zostały:
1) we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ,
2) w FORMULARZACH CENOWYCH stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ,
3) w FORMULARZU OFERTOWYM stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
4.5.5.) Wartość części: 177555,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup mięsa drobiowego na okres 11 miesięcy - ZADANIE NR 3 .Szczegółowy opis, zakres przedmiotu zamówienia oraz terminy realizacji określone zostały:
1) we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ,
2) w FORMULARZACH CENOWYCH stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ,
3) w FORMULARZU OFERTOWYM stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
4.5.5.) Wartość części: 277383,75 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup mięsa wieprzowego na okres 11 miesięcy - ZADANIE NR 4.Szczegółowy opis, zakres przedmiotu zamówienia oraz terminy realizacji określone zostały:
1) we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ,
2) w FORMULARZACH CENOWYCH stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ,
3) w FORMULARZU OFERTOWYM stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
4.5.5.) Wartość części: 108675,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup mięsa wołowego na okres 11 miesięcy - ZADANIE NR 5.Szczegółowy opis, zakres przedmiotu zamówienia oraz terminy realizacji określone zostały:
1) we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ,
2) w FORMULARZACH CENOWYCH stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ,
3) w FORMULARZU OFERTOWYM stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
4.5.5.) Wartość części: 62160,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Szpital Wojewódzki w Opolu sp. z o. o. na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) unieważnia postępowanie w zakresie Zadania nr 1, 2, 3, 4, 5, ze względu na to, że wszystkie oferty złożone przez Wykonawców w przedmiotowym postępowaniu podlegają odrzuceniu.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Szpital Wojewódzki w Opolu sp. z o. o. na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) unieważnia postępowanie w zakresie Zadania nr 1, 2, 3, 4, 5, ze względu na to, że wszystkie oferty złożone przez Wykonawców w przedmiotowym postępowaniu podlegają odrzuceniu.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Szpital Wojewódzki w Opolu sp. z o. o. na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) unieważnia postępowanie w zakresie Zadania nr 1, 2, 3, 4, 5, ze względu na to, że wszystkie oferty złożone przez Wykonawców w przedmiotowym postępowaniu podlegają odrzuceniu.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Szpital Wojewódzki w Opolu sp. z o. o. na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) unieważnia postępowanie w zakresie Zadania nr 1, 2, 3, 4, 5, ze względu na to, że wszystkie oferty złożone przez Wykonawców w przedmiotowym postępowaniu podlegają odrzuceniu.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Szpital Wojewódzki w Opolu sp. z o. o. na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) unieważnia postępowanie w zakresie Zadania nr 1, 2, 3, 4, 5, ze względu na to, że wszystkie oferty złożone przez Wykonawców w przedmiotowym postępowaniu podlegają odrzuceniu.
| 2025-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |