Drezdenko, sklep mięsny (1905 r.): konserwacja i restauracja secesyjnego wystroju i wyposażenia

BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA I GMINY IM. KS. J.TISCHNERA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00377420
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00377420/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-14 14:26
Lokalizacja
Drezdenko, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6827e2e9-7570-4bb9-88f0-dd59c72d510c
Identyfikator
5951000605
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi naprawcze i konserwacyjneUsługi napraw i konserwacji obiektów użyteczności społecznejUsługi w zakresie napraw i konserwacji mebli

Wykonawcy

1 przyznane

MARIA GĄSIORWrocław, PL · lot 0
430 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00377420 z dnia 2025-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Drezdenko, sklep mięsny (1905 r.): konserwacja i restauracja secesyjnego wystroju i wyposażenia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA I GMINY IM. KS. J.TISCHNERA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210013715

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 11

1.5.2.) Miejscowość: Drezdenko

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-530

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biblioteka@drezdenko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.drezdenko.pl/3764,kontakt

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/drezdenko

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Drezdenko, sklep mięsny (1905 r.): konserwacja i restauracja secesyjnego wystroju i wyposażenia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6827e2e9-7570-4bb9-88f0-dd59c72d510c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00377420

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00191146/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Drezdenko, sklep mięsny (1905 r.): konserwacja i restauracja secesyjnego wystroju i wyposażenia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00197937

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RP.271.1.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie konserwacja i restauracja secesyjnego wystroju i wyposażenia.
2. Zakres zamówienia obejmuje pełen zakres prac objęty programem prac konserwatorskich, w tym:
1) ściany i posadzka: oczyszczenie i zabezpieczenie okładziny ceramicznej, uzupełnienie ubytków,
2) wyposażenie: renowacja lustra i wieszaka,
3) elementy architektoniczne: konserwacja sztukaterii, stolarki drzwiowej i drewnianego ekranu,
4) detale: renowacja metalowych wsporników, osłon i marmurowych blatów.
3. Celem zamówienia jest nie tylko zabezpieczenie substancji zabytkowej i poprawa stanu zachowania, ale również przywrócenie walorów estetycznych tego cennego wnętrza.
4. Zakres zamówienia obejmuje również:
1) Opracowanie i konsultacja z Zamawiającym harmonogramu prac konserwatorskich przed rozpoczęciem prac, w celu korelacji z przyszłym projektem budowlanym - prace budowlane, które będą wykonane w niedalekiej przyszłości, tj. instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna, ogrzewanie lokalu, usystematyzowanie zaplecza, wymiana witryny sklepowej, umeblowanie.
2) Wykonanie wszelkich czynności określonych w decyzji Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr ZR-G.5144.5.2024 oraz prowadzenie prac zgodnie z wymaganiami w niej określonymi.
3) wywóz oraz utylizację ewentualnych materiałów z demontażu,
5. Szczegółowy zakres zamówienia określa SWZ wraz załącznikami tj. Program prac konserwatorskich, decyzja Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr ZR-G.5144.5.2024.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50760000-0 - Usługi napraw i konserwacji obiektów użyteczności społecznej

50850000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji mebli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 430500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 589666,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 430500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Euklasis Konserwacja Dzieł Sztuki Maria Gąsior

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7961282836

7.3.3) Ulica: Młodnickiego

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 50-305

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 430500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 155 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi