Wznowienie granic pasa DW nr 246 relacji Paterek–Samoklęski Małe–Szubin–Łabiszyn–Złotniki Kujawskie–Gniewkowo–Dąbrowa Biskupia (dawna DW nr 249 relacji Złotniki Kujawskie–Gniewkowo–Dąbrowa Biskupia)
Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00471309
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00471309/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-26 13:56
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0b73c2d5-d718-4b99-9a8c-bba7079a65f8
- Identyfikator
- 9561969536
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00471309 z dnia 2024-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wznowienie granic pasa DW nr 246 relacji Paterek–Samoklęski Małe–Szubin–Łabiszyn–Złotniki Kujawskie–Gniewkowo–Dąbrowa Biskupia (dawna DW nr 249 relacji Złotniki Kujawskie–Gniewkowo–Dąbrowa Biskupia)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich, ul. Dworcowa 80, 85-010 Bydgoszcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9561969536
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 80
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-010
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdw-bydgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.zdw-bydgoszcz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9469011.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wznowienie granic pasa DW nr 246 relacji Paterek–Samoklęski Małe–Szubin–Łabiszyn–Złotniki Kujawskie–Gniewkowo–Dąbrowa Biskupia (dawna DW nr 249 relacji Złotniki Kujawskie–Gniewkowo–Dąbrowa Biskupia)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b73c2d5-d718-4b99-9a8c-bba7079a65f8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00471309
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038737/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.23 Usługi geodezyjne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403824
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDW.N4.361.43.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 39078,10
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot umowy obejmuje wykonanie wznowienia granic pasa drogi wojewódzkiej nr 246 relacji Paterek – Samoklęski Małe – Szubin – Łabiszyn – Złotniki Kujawskie – Gniewkowo – Dąbrowa Biskupia (dawna droga wojewódzka nr 249 relacji Złotniki Kujawskie – Gniewkowo – Dąbrowa Biskupia) na wysokości działek nr: 43; 44/1; 45/5; 45/8; 45/6; 47; 48; 49; 50/1; 50/2; 53/1; 53/2; 59/4; 63; 64/1; 64/7; 65; 66/4; 66/8; 67/1; 67/3; 67/5; 249; 70; 152, obręb Rojewo, gmina Rojewo wraz ze sporządzeniem mapy z projektem podziału dla działki nr 59/11, na której wydzielony zostanie obszar rzeczywiście zajęty pod pas drogi wojewódzkiej nr 249 od pozostałych elementów zagospodarowania przestrzeni, znajdujących się w granicach pasa drogowego, a należących do posesji prywatnych, położonych wzdłuż drogi (m.in. fragmenty budynków, ogrody, ogrodzenia, bramy, furtki, dojścia do nieruchomości, schody itp.).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71355000-1 - Usługi pomiarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 63960 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51770,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe GEOPREX s.c. Stanisław Górnikiewicz, Lucyna Górnikiewicz-Karwowska, Waldemar Karwowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 0002494526
7.3.3) Ulica: Kościuszki nr 27, lok. 19b
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-079
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51770,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
| 2024-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |