Remont konserwatorski elewacji budynku schroniska, budynek klasztorny dawnego Zespołu Klasztornego Reformatów, Solec nad Wisłą.

Starostwo Powiatowe w Lipsku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00377690
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00377690/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-14 15:47
Lokalizacja
Lipsko, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c9ee2a32-23d7-43d2-be8c-34a3db729afd
Identyfikator
8111525359
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlaneUsługi ochrony obiektów historycznychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty remontowe i renowacyjneRoboty elewacyjneNakładanie powierzchni kryjącychRoboty malarskieMalowanie budowli i zakładanie okładzin ochronnychInstalowanie drzwi i okienTynkowanieRoboty balkonoweRemont starych budynkówRoboty murarskie i muroweRoboty przy wznoszeniu rusztowańBudynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00377690 z dnia 2025-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont konserwatorski elewacji budynku schroniska, budynek klasztorny dawnego Zespołu Klasztornego Reformatów, Solec nad Wisłą.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Lipsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670222888

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Lipsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 48-37-83-011

1.5.8.) Numer faksu: 48 37-83-044

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@powiatlipsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-lipski

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatlipski.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont konserwatorski elewacji budynku schroniska, budynek klasztorny dawnego Zespołu Klasztornego Reformatów, Solec nad Wisłą.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9ee2a32-23d7-43d2-be8c-34a3db729afd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00377690

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00053063/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Konserwatorski remont elewacji budynku - schroniska, budynku klasztornego Zespołu Klasztornego reformatów, Solec nad Wisłą

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00353051

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IP.272.2.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont konserwatorski elewacji budynku schroniska, budynek klasztorny danego Zespołu Klasztornego Reformatów w Solcu nad Wisłą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

92522100-7 - Usługi ochrony obiektów historycznych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45442100-8 - Roboty malarskie

45442120-4 - Malowanie budowli i zakładanie okładzin ochronnych

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45410000-4 - Tynkowanie

45262900-0 - Roboty balkonowe

45262690-4 - Remont starych budynków

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający nie posiada środków na zwiększenie budżetu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 988586,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 988586,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 988586,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane