Wykonanie zagospodarowania terenu wschodniej części Parku Przy Bażantarni – roboty podobne.
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00471325
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00471325/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-26 14:01
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-791c4e5d-9c28-4f64-a296-e8d33e464fcd
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00471325 z dnia 2024-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie zagospodarowania terenu wschodniej części Parku Przy Bażantarni – roboty podobne.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000138
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Komisji Edukacji Narodowej 61
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-777
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursynow.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ursynow.um.warszawa.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie zagospodarowania terenu wschodniej części Parku Przy Bażantarni – roboty podobne.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-791c4e5d-9c28-4f64-a296-e8d33e464fcd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00471325
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00440919
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawa prawna:
art. 305 pkt. 1) w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych .
Podstawa faktyczna:
Zamówienie podstawowe zostało udzielone w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji na podstawie art. 275 pkt. 1) ustawy z dnia 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych.
Zamówienie podobne zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu opublikowanym w Biuletynie Zamówień Publicznych nr 2024/BZP 00237521/01 z dnia 2024-03-08 dla zamówienia podstawowego i polega na wykonaniu:
o Roboty budowlane związane z wykonaniem nawierzchni,
o Dostawa i montaż małej architektury.
Wartość zamówienia podobnego nie przekracza przewidzianego w Ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego progu 834 429,42 zł netto.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 74/WZP/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 223467,15 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu zieleni publicznej wschodniej części Parku Przy Bażantarni (dz. ew. nr 11, 13/3, 21/4, 2/4 obręb 1-11-09), którego celem jest rewaloryzacja terenów zielonych parku oraz wzbogacenie jego programu rekreacyjnego zachowując naturalny, leśny charakter obszaru. Zakres prac określa dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik do OPZ, w związku z czym zamówienie podobne przewiduje:
• budowę nawierzchni mineralnej (ścieżki pieszej), wodoprzepuszczalnej po istniejących szlakach przedeptów – opisanej w załączniku nr 1 do OPZ jako Etap 2,
• ustawienie nowych elementów małej architektury zaprojektowanych przy realizowanej ścieżce pieszej z nawierzchni mineralnej opisanej w załączniku nr 1 do OPZ jako Etap 2,
• wykonywania robót zgodnie z Decyzją Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Warszawie z dnia 18.08.2023 r.
Roboty kluczowe, zastrzeżone do osobistego wykonania przez Wykonawcę zgodnie z art. 60 i 121 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2023 r., poz. 1605 z późn. zm.)
Do jednego ze szczególnych obowiązków Wykonawcy należy osobiste wykonanie przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia obejmujących roboty budowlane związane z budową nawierzchni, stanowiących część zamówienia będącą w zakresie realizacji robót budowlanych, dostaw i usług związanych z wykonaniem zagospodarowania terenu wschodniej części Parku Przy Bażantarni w Warszawie.
Roboty objęte obowiązkiem osobistego wykonania związane z budową nawierzchni znajdują się w:
A) Projekcie części architektonicznej (zagospodarowania terenu):
1. Opis techniczny projektu technicznego pkt 1.1.3, i pkt 1.3,
2. Rysunki projektu technicznego nr AT-02, AT-03;
B) Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych części zagospodarowania terenu;
C) Przedmiarze.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
a) Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 2 do Zaproszenia;
b) Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami - załącznik nr 3 do Zaproszenia;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Teresa Świerzbińska TESTA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9511164629
7.3.3) Ulica: Wańkowicza 4
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-798
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 275000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
| 2024-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |