Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Jodłowa
Gmina Jodłowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00471336
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00471336/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-26 14:02
- Lokalizacja
- Jodłowa, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4854dddf-2c7d-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 8722220502
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00471336 z dnia 2024-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Jodłowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jodłowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661100
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: brak
1.5.2.) Miejscowość: Jodłowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-225
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.gmina@jodlowa.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jodlowa.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4854dddf-2c7d-11ef-86d2-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Jodłowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4854dddf-2c7d-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00471336
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044490/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Jodłowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00375751
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1. Remont dróg: o nr dz. 3522, o nr dz. 3450, nr 106509R w miejscowości Jodłowa oraz przebudowa dróg: o nr dz. 3078, o nr dz. 2303/1, 2304, 2305/3, 2306/3, 2306/5, 2307/1, 2308/1, 2346/2, 2347/2, 2348/2, 2349/2, 2350/2, o nr dz. 2224/1 i 2225/1, o nr dz. 6716, o nr dz. 2827 w miejscowości Jodłowa, o nr dz. 337/2 w miejscowości Zagórze, o nr dz. 270 w miejscowości Dęborzyn, o nr dz. 861 w miejscowości Dębowa.Remont drogi gminnej niepublicznej o nr dz. 3522 w km 0+036+351 w miejscowości Jodłowa
Zakres robót obejmuje:
- ścięcie poboczy
-oczyszczenie rowów odwadniających.
-wykonanie nawierzchni z masy mineralno-asfaltowej, grysowo-żwirowej, Standard II; warstwa wiążąca o grubości 3 cm + warstwa ścieralna KR 1-2 o grubości 4 cm - beton asfaltowy AC 11 S
-utwardzenie poboczy kruszywem
Remont drogi gminnej niepublicznej o nr dz. ewid. 3450 w km 0+096 - 0+200 w miejscowości Jodłowa
Zakres robót obejmuje:
- ścięcie poboczy
-oczyszczenie rowów odwadniających.
- wykonanie nawierzchni z masy mineralno-asfaltowej, grysowo-żwirowej, Standard II; warstwa wiążąca o grubości 3 cm + warstwa ścieralna KR 1-2 o grubości 4 cm- beton asfaltowy AC 11 S
-utwardzenie poboczy kruszywem
Remont drogi gminnej nr 106509R w km 0+550 - 1+870 w miejscowości Jodłowa
Zakres robót obejmuje:
- ścięcie poboczy
-oczyszczenie rowów odwadniających.
- wykonanie nawierzchni z masy mineralno-asfaltowej, grysowo-żwirowej, Standard II; warstwa wiążąca o grubości 3 cm + warstwa ścieralna KR 1-2 o grubości 4 cm- beton asfaltowy AC 11 S
-utwardzenie poboczy kruszywem
Przebudowa drogi gminnej niepublicznej nr dz. ewid. 3078 w km 0+000-0+175 w miejscowości Jodłowa
Zakres robót obejmuje:
- ścięcie poboczy
-oczyszczenie rowów odwadniających.
-podbudowy z kruszyw
- wykonanie nawierzchni z masy mineralno-asfaltowej, grysowo-żwirowej, Standard II; warstwa wiążąca o grubości 3 cm + warstwa ścieralna KR 1-2 o grubości 4 cm- beton asfaltowy AC 11 S
-utwardzenie poboczy kruszywem
Przebudowa drogi gminnej niepublicznej o nr dz. 2303/1, 2304, 2305/3, 2306/3, 2306/5, 2307/1, 2308/1, 2346/2, 2347/2, 2348/2, 2349/2, 2350/2 w km 0+000 - 0+404 w miejscowości Jodłowa
Zakres robót obejmuje:
- ścięcie poboczy
-oczyszczenie rowów odwadniających.
-podbudowy z kruszyw
- wykonanie nawierzchni z masy mineralno-asfaltowej, grysowo-żwirowej, Standard II; warstwa wiążąca o grubości 3 cm + warstwa ścieralna KR 1-2 o grubości 4 cm- beton asfaltowy AC 11 S
-utwardzenie poboczy kruszywem
Przebudowa drogi gminnej niepublicznej nr dz. ewid. 2224/1 i 2225/1 w km 1+260 - 1+320 w miejscowości Jodłowa
Zakres robót obejmuje:
- ścięcie poboczy
-oczyszczenie rowów odwadniających.
-podbudowy z kruszyw
- wykonanie nawierzchni z masy mineralno-asfaltowej, grysowo-żwirowej, Standard II; warstwa wiążąca o grubości 3 cm + warstwa ścieralna KR 1-2 o grubości 4 cm
-utwardzenie poboczy kruszywem
-wymianę przepustu FI800 pod drogą.
Przebudowa drogi gminnej niepublicznej nr dz. ewid. 6716 w km 0+000 - 0+160 w miejscowości Jodłowa
Zakres robót obejmuje:
- ścięcie poboczy
-oczyszczenie rowów odwadniających.
-podbudowy z kruszyw
- wykonanie nawierzchni z masy mineralno-asfaltowej, grysowo-żwirowej, Standard II; warstwa wiążąca o grubości 4 cm + warstwa ścieralna KR 1-2 o grubości 4 cm- beton asfaltowy AC 11 S
-utwardzenie poboczy kruszywem
-wymianę przepustu pod drogą fi400
Przebudowa drogi gminnej niepublicznej nr dz ewid 2827 w km 0+000-0+093 w miejscowości Jodłowa
Zakres robót obejmuje:
- ścięcie poboczy
-oczyszczenie rowów odwadniających.
-podbudowy z kruszyw
- wykonanie nawierzchni z masy mineralno-asfaltowej, grysowo-żwirowej, Standard II; warstwa wiążąca o grubości 3 cm + warstwa ścieralna KR 1-2 o grubości 4 cm- beton asfaltowy AC 11 S
-utwardzenie poboczy kruszywem
-umocnienie rowu prefabrykatami betonowymi
Przebudowa drogi gminnej niepublicznej nr dz. ewid. 337/2 w km 0+000 - 0+130 w miejscowości Zagórze
Zakres robót obejmuje:
- ścięcie poboczy
-oczyszczenie rowów odwadniających.
-podbudowy z kruszyw
- wykonanie nawierzchni z masy mineralno-asfaltowej, grysowo-żwirowej, Standard II; warstwa wiążąca o grubości 3 cm warstwa ścieralna KR 1-2 o grubości 4 cm- beton asfaltowy AC 11 S
-utwardzenie poboczy kruszywem
Przebudowa drogi gminnej niepublicznej nr dz. ewid. 270 w km 0+000 - 0+075 w miejscowości Dęborzyn
Zakres robót obejmuje:
- ścięcie poboczy
-oczyszczenie rowów odwadniających.
-podbudowy z kruszyw
- wykonanie nawierzchni z masy mineralno-asfaltowej, grysowo-żwirowej, Standard II; warstwa wiążąca o grubości 3 cm warstwa ścieralna KR 1-2 o grubości 4 cm- beton asfaltowy AC 11 S
-utwardzenie poboczy kruszywem
-umocnienie rowu prefabrykatami betonowymi
Przebudowa drogi gminnej niepublicznej nr dz. ewid. 861 w km 0+006-0+211 w miejscowości Dębowa
Zakres robót obejmuje:
- ścięcie poboczy
-oczyszczenie rowów odwadniających.
-podbudowy z kruszyw
- wykonanie nawierzchni z masy mineralno-asfaltowej, grysowo-żwirowej, Standard II; warstwa wiążąca o grubości 3 cm + warstwa ścieralna KR 1-2 o grubości 4 cm- beton asfaltowy AC 11 S
-utwardzenie poboczy kruszywem
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233320-8 - Fundamentowanie dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.5.) Wartość części: 1319880,63 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 Remont dróg: o nr 106515R, o nr dz. 2717 w miejscowości Jodłowa, o nr dz. 280, 367 w miejscowości Dęborzyn oraz przebudowa dróg: o nr dz. 5367/1, 5381/2, 5382/2, 5367/3, o nr 106511R, o nr dz. 6469, o nr dz. 5918, o nr dz. 3669/1, 3537/1, 3537/2, 3659/6, 3659/4, o nr dz. 797, o nr dz. 2276/1, 2017/1, 2278/1, 2244/7 w miejscowości Jodłowa, o nr dz. 587, o nr dz. 150/1 w miejscowości Dęborzyn, o nr dz. 356/1 w miejscowości Dzwonowa.Remont drogi gminnej 106515R w km 0+870-1+220 w miejscowości Jodłowa
Zakres robót obejmuje:
-wykonanie podbudowy zasadniczej z mieszanki kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie (umocnienie poboczy)
-remont nawierzchni Mieszanka mineralno bitumiczna AC11S Ścieralna 4cm +Mieszanka mineralno bitumiczna AC16W profilowa 3cm
-przebudowę i utwardzenie poboczy kruszywem
Remont drogi gminnej niepublicznej na dz ewid 2717 w km 0+000-0+090 w miejscowości Jodłowa
Zakres robót obejmuje:
- wykonanie podbudowy zasadniczej z mieszanki kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie (umocnienie poboczy)
-remont nawierzchni Mieszanka mineralno bitumiczna AC11S Ścieralna 4cm + Mieszanka mineralno bitumiczna AC16W profilowa 4cm
-odtworzenie poboczy kruszywem
Remont drogi gminnej niepublicznej na dz ewid 280, 367 w km 0+000-0+045 i w km 0+055-0+355 w miejscowości Dęborzyn
Zakres robót obejmuje:
- wykonanie podbudowy z kruszyw
- wykonanie nawierzchni: Mieszanka mineralno-asfaltowa bitumiczna AC11S Ścieralna 4,0cm Mieszanka mineralno-asfaltowa bitumiczna AC16W wyrównawcza 3,0cm
- utwardzenie poboczy kruszywem
- ścięcie poboczy
- oczyszczenie rowów odwadniających.
Przebudowa drogi gminnej niepublicznej na dz ewid. 5367/1, 5381/2, 5382/2, 5367/3 w km 0+375-1+020 w m. Jodłowa
Zakres robót obejmuje:
- wykonanie nawierzchni: Mieszanka mineralno bitumiczna AC11S Ścieralna 4cm, mieszanka mineralno bitumiczna AC16W Wiążąca 4cm
- podbudowy: Mieszanka kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5mm -8cm
- recykling. istniejącej nawierzchni z drogowym spoiwem hydraulicznym Rm=2,5-5,0MPa 25cm.
- oczyszczenie rowów, odtworzenie poboczy.
Przebudowa drogi gminnej nr 106511R w km 0+460-1+065 w miejscowości Jodłowa
Zakres robót obejmuje:
- wykonanie nawierzchni: Mieszanka mineralno bitumiczna AC11S Ścieralna 4cm, Mieszanka mineralno bitumiczna AC16W Wiążąca 4cm
- wykonanie podbudowy: Mieszanka kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5mm -20cm
- oczyszczenie rowów, odtworzenie poboczy
Przebudowa drogi gminnej niepublicznej na dz ewid 6469 w km 0+000-0+175 w miejscowości Jodłowa
Zakres robót obejmuje:
- wykonanie nawierzchni: Mieszanka mineralno bitumiczna AC11S Ścieralna 4cm, Mieszanka mineralno bitumiczna AC16W Wiążąca 4cm
- wykonanie podbudowy: Mieszanka kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5mm -20cm,
- odtworzenie poboczy
Przebudowa drogi gminnej niepublicznej na dz ewid 5918 w km 0+000-0+150 w miejscowości Jodłowa
Zakres robót obejmuje:
- wykonanie nawierzchni: Mieszanka mineralno bitumiczna AC11S Ścieralna 4cm, Mieszanka mineralno bitumiczna AC16W Wiążąca 4cm
- wykonanie podbudowy: Mieszanka kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5mm -20cm
- oczyszczenie rowów, odtworzenie poboczy
Przebudowa drogi gminnej niepublicznej na dz ewid.:3669/1, 3537/1, 3537/2, 3659/6, 3659/4,
w km 0+870-1+040 w m. Jodłowa
Zakres robót obejmuje:
- wykonanie nawierzchni: Mieszanka mineralno bitumiczna AC11S Ścieralna 4cm, Mieszanka mineralno bitumiczna AC16W Wiążąca 4cm
- wykonanie podbudowy: Mieszanka kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5mm -15cm
- odtworzenie poboczy
- umocnienie skarpy
Przebudowa drogi gminnej niepublicznej o nr dz.797 w km 0+000-0+265 w miejscowości Jodłowa
Zakres robót obejmuje:
- wykonanie nawierzchni: Mieszanka mineralno bitumiczna AC11S Ścieralna 3cm, Mieszanka mineralno bitumiczna AC16W Wiążąca 4cm
- odtworzenie poboczy, korytowanie, stabilizacja,
- oczyszczenie rowów, odtworzenie poboczy, ułożenie prefabrykatów betonowych, wymiana przepustów.
Przebudowa drogi gminnej niepublicznej na dz ewid. 2276/1, 2017/1, 2278/1, 2244/7 w km 0+995-1+055 w miejscowości Jodłowa
Zakres robót obejmuje:
- wykonanie nawierzchni: Mieszanka mineralno bitumiczna AC11S Ścieralna 4cm, Mieszanka mineralno bitumiczna AC16W Wiążąca 4cm
- wykonanie podbudowy: Mieszanka kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5mm -20cm
- odtworzenie poboczy
Przebudowa drogi gminnej niepublicznej na dz ewid 587 w km 0+000-0+060 w miejscowości Dęborzyn
Zakres robót obejmuje:
- wykonanie nawierzchni: Mieszanka mineralno bitumiczna AC11S Ścieralna 4cm, Mieszanka mineralno bitumiczna AC16W Wiążąca 4cm
- wykonanie podbudowy: Mieszanka kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5mm -20cm
- odtworzenie pobo
Przebudowa drogi gminnej niepublicznej na dz o nr ewid 150/1 w km 0+260-0+530 w miejscowości Dęborzyn
Zakres robót obejmuje:
-wykonanie nawierzchni: z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych grysowych SMA16 JENA
o średniej grubości 7 cm (warstwa ścieralna)
- wykonanie podbudowy: Warstwa podbudowy zasadniczej z mieszanki niezwiązanej z kruszywem łamanych C(90/3) 0-63mm stabilizowanej mechanicznie gr.20 cm po zagęszczeniu wykonana układarką
- odtworzenie poboczy
Przebudowa drogi gminnej niepublicznej na dz nr ewid 356/1 w km 0+055-0+185 w miejscowości Dzwonowa
Zakres robót obejmuje:
- wykonanie nawierzchni: Mieszanka mineralno bitumiczna AC11S Ścieralna 4cm, Mieszanka mineralno bitumiczna AC16W Wiążąca 4cm
- wykonanie podbudowy: Mieszanka kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5mm -20cm
- odtworzenie poboczy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233320-8 - Fundamentowanie dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.5.) Wartość części: 2138648,63 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1447648,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1882410,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1447648,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 851661100
7.3.3) Ulica: Drogowców 1
7.3.4) Miejscowość: Dębica
7.3.5) Kod pocztowy: 39-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty przygotowawcze, rozbiórkowe, ziemne, brukarskie, odwodnienie, przepusty, oznakowanie i UBRD, roboty wykończeniowe
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1447648,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-01-088.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2646275,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3488953,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2646275,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ligęzka Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 367769319
7.3.3) Ulica: Strzegocice 110D
7.3.4) Miejscowość: Strzegocice
7.3.5) Kod pocztowy: 39-223
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2646275,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-01-238.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |