Remont budynku biurowego Nadleśnictwa Świdwin

NADLEŚNICTWO ŚWIDWIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00471344
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00471344/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-26 14:04
Lokalizacja
Świdwin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cb97db04-7cd9-4900-a181-220f68b3d34f
Identyfikator
6720007571
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Powtórne malowanieTapetowanie ścianKładzenie wykładzin elastycznychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychNaprawa i konserwacja dachów

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH I KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄResko, PL · lot 0
374 435,59 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00471344 z dnia 2024-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku biurowego Nadleśnictwa Świdwin

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO ŚWIDWIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330044306

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szczecińska 58

1.5.2.) Miejscowość: Świdwin

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-300

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 943652652

1.5.8.) Numer faksu: 943652579

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: swidwin@szczecinek.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://swidwin.szczecinek.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cb97db04-7cd9-4900-a181-220f68b3d34f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku biurowego Nadleśnictwa Świdwin

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb97db04-7cd9-4900-a181-220f68b3d34f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00471344

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00354149/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont budynku administracyjnego Nadleśnictwa Świdwin

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00410996

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.11.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 361093,55 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie polega na wykonaniu robót budowlanych związanych z remontem budynku biurowego Nadleśnictwa Świdwin zlokalizowanym przy ul. Szczecińskiej 58, działka nr 164/21, obręb 0013, miasto Świdwin. Remont swoim zakresem obejmuje m.in: odnowienie na istniejących powierzchniach ścian, sufitów, podłóg ich warstw wykończeniowych wraz z wymianą wewnętrznej stolarki drzwiowej, a także wymianę istniejących opraw oświetleniowych i gniazd wtyczkowych . Całkowity zakres prac przedstawiony jest z przedmiarze robót który stanowi załącznik nr 11 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45442180-2 - Powtórne malowanie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45432220-2 - Tapetowanie ścian

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.5.) Wartość części: 325097,24 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie polega na wykonaniu robót budowlanych związanych z remontem budynku biurowego Nadleśnictwa Świdwin zlokalizowanym przy ul. Szczecińskiej 58, działka nr 164/21, obręb 0013, miasto Świdwin. Remont swoim zakresem obejmuje m.in: remont części dachu w postaci wymiany obróbek blacharskich przy oknach i kominach. Całkowity zakres prac przedstawiony jest z przedmiarze robót który stanowi załącznik nr 11 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

4.5.5.) Wartość części: 35996,31 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 374435,59 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 485848,83 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 374435,59 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Budowlanych i Komunalnych Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8571069012

7.3.3) Ulica: Kopernika 1

7.3.4) Miejscowość: Resko

7.3.5) Kod pocztowy: 72-315

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 374435,59 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Dla części 2 niniejszego postępowania wszystkie złożone oferty zostały odrzucone.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

2024-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane