Zakup innowacyjnej licencji do platformy edukacyjnej dedykowanej wdrożeniu programu wychowania do dwujęzyczności w ramach projektu „Dwujęzyczne maluchy w Nowym Sączu”.
Miasto Nowy Sącz - Centrum Pozyskiwania Funduszy i Przedsiębiorczości
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00378511
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00378511/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-08-18 10:58
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3465d885-232c-42f8-87e7-4aba8a1ac4fb
- Identyfikator
- 7342944765
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00378511 z dnia 2025-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup innowacyjnej licencji do platformy edukacyjnej dedykowanej wdrożeniu programu wychowania do dwujęzyczności w ramach projektu „Dwujęzyczne maluchy w Nowym Sączu”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Nowy Sącz - Centrum Pozyskiwania Funduszy i Przedsiębiorczości
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 492840405
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wyspiańskiego 13
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@inkubator.nowysacz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.platformazakupowa.pl/pn/inkubator_nowysacz
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/inkubator_nowysacz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup innowacyjnej licencji do platformy edukacyjnej dedykowanej wdrożeniu programu wychowania do dwujęzyczności w ramach projektu „Dwujęzyczne maluchy w Nowym Sączu”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3465d885-232c-42f8-87e7-4aba8a1ac4fb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00378511
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00049325/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Zakup innowacyjnej licencji do platformy edukacyjnej dedykowanej wdrożeniu programu wychowania do dwujęzyczności w ramach projektu „Dwujęzyczne maluchy w Nowym Sączu”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt: „Dwujęzyczne maluchy w Nowym Sączu” realizowany przez Miasto Nowy Sącz – Centrum Pozyskiwania Funduszy i Przedsiębiorczości w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Działanie 6.9 Wsparcie wychowania przedszkolnego typ A. Podnoszenie jakości edukacji przedszkolnej2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00367207
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NIP.KD.262.17.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup innowacyjnej licencji do platformy edukacyjnej dedykowanej wdrożeniu programu wychowania do dwujęzyczności w ramach projektu „Dwujęzyczne maluchy w Nowym Sączu” – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do niniejszej SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym z możliwością negocjacji nie została złożona żadna oferta.| 2025-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |