Konserwacja dróg leśnych rozdrabniarko-kruszarką w roku 2025

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Resko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00378531
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00378531/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-18 11:03
Lokalizacja
Resko, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3388fa03-3e19-4b6b-853a-6cca1cf31573
Identyfikator
8570206932
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konserwacji dróg

Wykonawcy

1 przyznane

BHTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
96 555 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00378531 z dnia 2025-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacja dróg leśnych rozdrabniarko-kruszarką w roku 2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Resko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539019

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chopina 12

1.5.2.) Miejscowość: Resko

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-315

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 91 395 14 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: resko@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://resko.szczecin.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3388fa03-3e19-4b6b-853a-6cca1cf31573

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Konserwacja dróg leśnych rozdrabniarko-kruszarką w roku 2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3388fa03-3e19-4b6b-853a-6cca1cf31573

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00378531

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00242970/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Konserwacja dróg leśnych rozdrabniarko-kruszarką

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00281341

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 100000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje naprawę za pomocą
rozdrabniarko-kruszarki nawierzchni tłuczniowej drogi leśnej o długości ok 2,7 km.
Sposób przeprowadzenia prac:
1) Oczyścić pobocza z porostów mogących przeszkadzać w realizacji robót (o ile zaistnieje taka potrzeba).
2) Szczególnie zniszczone fragmenty nawierzchni (w tym zjazdów) uzupełnić kruszywem drogowym 0-31 z pokruszonej skały litej w łącznej ilości co najmniej: 100 m3.
3) Za pomocą jednego, lub kilku przejazdów rozdrabniarko-kruszarki, dokonać wzruszenia i przemieszania nawierzchni na głębokości co najmniej 10 cm i szerokości
3,5 m – do uzyskania dwuspadowego, daszkowego profilu o spadku od 2 do 4%.
4) Zawałować nawierzchnię do uzyskania pełnego zagęszczenia - za pomocą co najmniej dwóch przejazdów walca.
5) Jeżeli zaistnieje taka potrzeba – miejscowo wyprofilować pobocza na szerokości 0,75m (z każdej strony jezdni).
6) Jeżeli zaistnieje taka potrzeba – wyczyścić dwie rury przepustowe zlokalizowanych w drodze przepustów.
7) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 96555 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 120417 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 96555 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BHTEC SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9721254787

7.3.3) Ulica: OS. PRZYJAŹNI 15/165

7.3.4) Miejscowość: POZNAŃ

7.3.5) Kod pocztowy: 61-688

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 96555 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2025-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane