„Remont elewacji frontowej wraz z dociepleniem w budynku przy ul. Zajączka 6 w Wałbrzychu”

Miejski Zarząd Budynków spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00378551
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00378551/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-18 11:10
Lokalizacja
Wałbrzych, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bfb16d75-7f4a-41f6-bab9-3e2fadc1f40a
Identyfikator
8862608287
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnegoRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty elewacyjneRoboty remontowe i renowacyjneTynkowanie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00378551 z dnia 2025-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont elewacji frontowej wraz z dociepleniem w budynku przy ul. Zajączka 6 w Wałbrzychu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Budynków spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 891337815

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Generała Andersa 48

1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-304

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mzbwalbrzych.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzbwalbrzych.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,205050,34ff58dc470e94b4148d4b402be313c7.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont elewacji frontowej wraz z dociepleniem w budynku przy ul. Zajączka 6 w Wałbrzychu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfb16d75-7f4a-41f6-bab9-3e2fadc1f40a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00378551

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00337660

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: T-8/ 26 /2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu elewacji frontowej wraz z dociepleniem w budynku przy ul. Zajączka 6 w Wałbrzychu (dz. nr 170/1,obr. Śródmieście nr 27), zgodnie z poniższą dokumentacją, która stanowi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
1) Projekt budowlany- Remont elewacji z dociepleniem ścian budynku przy ul. Gen. Za-jączka 6 w Wałbrzychu, dz. nr 170/1 obr. Śródmieście nr 27- projekt uproszczony,
2) Opinia ornitologiczno-chiropterologiczna .
3) Inne:
a. Decyzja Nr 431/2025 z dnia 14.03.2025r. (pismo nr W/N.5142.156.2025.MT) Dolnośląskiego Wojewódzkiego konserwatora Zabytków we Wrocławiu Delegatura w Wałbrzychu- pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych na terenie układu urbanistycznego /ruralistycznego/ zespołu budowlanego,
b. Zgoda na czasowe zajęcie dz. nr 168/1 obr. Śródmieście nr 27- pismo nr BGN.6852.5.2025.MAD z dnia 26.02.2025r.,
c. Zaświadczenie o braku sprzeciwu do zamiaru wykonania robót budowlanych, pismo nr BAB.6743.186.2025 z dnia 13.03.2025r.

Pozostałe zapisy zgodnie z treścią SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne: w przedmiotowym postępowaniu złożono trzy oferty, które przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 250.000,00 zł brutto. Wobec zaistniałej sytuacji przedmiotowe postępowanie unieważnia się.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2025-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane