„Remont klatki schodowej w internacie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Szczecinie”.
ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W SZCZECINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00378773
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00378773/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-08-18 12:02
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-66b38ad8-309f-49df-b02d-eb4571ee8fa8
- Identyfikator
- 9551298721
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00378773 z dnia 2025-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont klatki schodowej w internacie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Szczecinie”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W SZCZECINIE
1.3.) Oddział zamawiającego: ZSCKR
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000098482
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Batalionów Chłopskich 115
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-760
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ceogr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ceogr.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-66b38ad8-309f-49df-b02d-eb4571ee8fa81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont klatki schodowej w internacie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Szczecinie”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66b38ad8-309f-49df-b02d-eb4571ee8fa8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00378773
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00332571
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP. 5/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót remontowo-budowlanych polegających na wykonaniu remontu klatki schodowej w internacie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Szczecinie ul. Batalionów Chłopskich 115, dz. nr 19/2, obr. 4167.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
1) Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik Nr 1 do niniejszej Specyfikacji,
2) Przedmiar robót – Zamawiający zamieszcza pomocniczo, informacyjnie. Zamawiający nie odpowiada za ewentualne błędy w przedmiarach robót, a ilością i zakresem prac do wykonania zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia. Ilość i zakres prac wskazany
w przedmiarach robót, nie jest wiążący dla Wykonawcy,
3) niniejsza Specyfikacja Warunków Zamówienia,
4) postanowienia zawarte w projekcie umowy.
Opis przedmiotu zamówienia według kodów Wspólnego Słownika Zamówień:
Główny przedmiot: 45000000-7 - roboty budowlane,
45400000-1, 45453000-7 – roboty remontowo-wykończeniowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232140-5 - Roboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający działając na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy unieważnia postępowanie -o udzielenie zamówienia, gdy nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. Z uwagi na brak ofert Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie.| 2025-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |